Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működik egy távkapcsolat úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működik egy távkapcsolat úgy, ha külföldre megyek dolgozni?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok. Egy éve van egy barátnőm, róla azt kell tudni, hogy eddig ő az első, aki mellett meg tudok maradni. Előtte is volt sok kapcsolatom, de ilyen még nem volt, vele nem csak egy kényelmetlen kötöttségnek tűnik ez a kapcsolat dolog. Ő az első akinél nem qrtam félre, nem találkozgatok más csajokkal, mert nem érzem szükségét. Miatta a füvezést és a kocsmázást is abba tudtam hagyni minden további nélkül, mikor megkért rá, és az a vicc, hogy nem is hiányoznak ezek a dolgok. Úgy gondolom, "megtaláltam az igazit".


Csak ugye itt jön az a dolog, hogy én jövőre lerakom a szakvizsgát, és elmegyek dolgozni. Vendéglátásban fogok tevékenykedni, tehát kizárólag külföld jöhet szóba. Inkább Anglia, mert németül nem tudok.


Nincs még annyi tapasztalatom hogy tökéletesen át tudjam látni a dolgokat, szóval gondoltam itt felteszem ezt a kérdést, hátha jutok valamire. Mit tegyek? Menjek ki jövőre dolgozni, és legyünk távkapcsolatban, és félévente találkozzunk(fogalmam sincs, működne-e)? Vagy ki se menjek, próbáljak szerencsét itthon(anyám terhére sem szeretnék lenni tovább, elköltözni meg ilyen fizetésekkel nem fogok tudni)? Vagy menjek ki, és szakítsak a mostani barátnőmmel, mert fiatal vagyok még, és úgyis találok nála is jobbat(sokan ezt mondják)?


Ki mit tenne a helyemben?


2014. okt. 5. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit leírtál az alapján nem hinném, hogy találsz jobbat. És ô sem érdemli meg, hogy dobd... Sôt... :/ Nehéz helyzet. :(
2014. okt. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Addig maradj otthon es otthon menj el dolgozni, meg ki nem derul, hogy melyebb lesz-e a kapcsolatotok es akkor a tovabbiakban egyutt megbeszelitek, hogy egyutt kimentek, vagy kiderul hogy csak fiatalkori szerelem ami idovel elmulik. Kulonben Angliaba nem eri meg dolgozni, ugy igazan, nagyon magas a lakber. Eloszor csak idenybe menj ki es vidd magaddal a baratnodet is. Nem igazan eri meg angliaban dolgozni.
2014. okt. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van gyűrű az ujján?
2014. okt. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Nem, nincs gyűrű, és nem is gondoltam még ilyesmire egyenlőre.

2014. okt. 5. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!