Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokat látok magamnál rondább vagy csóróbb vagy hülyébb férfiakat is olyan nőkkel, amilyenekkel én szeretnék lenni, akkor mégsem annyira ezek a dolgok számítanak leginkább a csajozásban?

Figyelt kérdés
2014. dec. 16. 07:18
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

A duma kell nekik,mert Ha nem kötöd le a figyelmüket Unalmas leszel,nem baj ha fele sem igaz,hantázni kell nekik!

Ennyire ostobak a nők,ennyi

2014. dec. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Az a baj, h ha hülyébbet látsz, akkor valszeg a nő se észkombájn.

Aztán a kinézet is relatív, mert lehet az Audi A6 ott áll a parkolóban.

2014. dec. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Általában kompenzálnak valamivel.

Pl ronda, akkor gazdag, hülye, akkor még gazdagabb, csóró, de megnyerő személyiség stb stb


Én se vagyok egy szépség, ahogy kőgazdag sem, de úgy nyalok mint Lassie, meg is van az eredménye:D

2014. dec. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
A harmadikkal egyetértek. Kell hogy legyen valamid amivel megfogsz egy nőt. Kevésbé jóképű és tehetős fickót is láttam már 10-es csajokkal rohangálni, mert óriási dumája volt, magabiztos és megnyerő személyiség. Ha viszont nem vagy ilyen és túl sok pénzed sincs akkor segíthet ha rohadt jóképű és sportos vagy.
2014. dec. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Értem, szóval nem kell szuper jóképűnek vagy gazdagnak lenni.


Elég ha jó dumád van, magabiztos vagy és megnyerő személyiség. Ezt akartam hallani, köszönöm!

2014. dec. 16. 08:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Így van... Nem kell diplomásnak lenni, se sokat keresni, se helyesnek lenni. Elég ha az első pár pillanatban olyant mondasz amitöl nevet, utána már érdekelődni fog. Hidd el akàrhol lehet csajozni, szinte ráfordítás nélkül... Nem vagyok egy kocka de màr innen is voltak lányok akikkel talàlkoztam és alakult ezaz... Ezért nem értem a sok sirànkozó pasit soha
2014. dec. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te tanultad ezt vagy ilyennek szulettel?
2014. dec. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, én is erre kezdek rájönni, ahogy egyre többet járok bulizni és egyre több lánynál merek kezdeményezni.


Persze vannak a szupermodell kinézetű lányok, vagy a nagyon gazdag családból jövőek, esetleg a nagyon törtetőek, de a csinos lányok 70-80%-ának azt veszem észre tényleg elég az, amit te is mondasz hogy kell egy férfiban. Röviden jó duma, magabiztosság, megnyerő személyiség.

2014. dec. 16. 08:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Aki ronda közülük, az nagyon gazdag. Aki csóró, az meg jól néz ki. A hülyeség pedig nem akadály a csajoknál. Ennyi a titok.
2014. dec. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!