Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én 18-éves vagyok és beleszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 18-éves vagyok és beleszerettem egy 14-éves lányba! De visszont félek hozzá érni nem szeretném megbántani ha esetleg rosszúl érek hozzá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mivel az én gondolkodásom már más egy kapcsolatra nézve mint az övé (pl:sex) és nem akkarom megbántani mert szeretem! Mit tegyek?
2009. márc. 24. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát becsülendő,amit itt leírtál és jó,hogy ennyire figyelsz a barátnődre és az érzéseire!

Ennek az a legegyszerűbb módja,ha leültök és megbeszélitek,hogy ő mit akar vagy,hogy mit gondol a sexről!De szerintem ha olyan helyzetbe kerültök(pl egy szenvedélyesebb csók)akkor látni fogod rajta,hogy ő mit akar vagy mit nem és akkor már jönnek a dolgok maguktól!

Sok sikert és boldogságot nektek!

Üdv!

2009. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha tenyleg szereted es egyutt akarsz lenni vele akkor varj amig o is kesz lesz. ne eroltesd, hanem egyezzetek meg h semmi feszultseg,nyomas,sietseg, majd szol amikor szeretne es te varsz ra, emiatt nem fogsz vele szakitani.
2009. márc. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem válogass a korosztálybeliekben, mert hát egy 14éves lányt még hagyd meg "kislánynak", ugyanis általában ők még a "minden szép és jó" világot látják...

Meg hát lehet h ő azt hiszi h érett a szexre, de te légy észnél... viszont ha tényleg szereted, akkor várj rá, szeresd, és ne támadd le rögtön ezzel a témával...

2009. márc. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tenyleg becsulendo h a fejeddel gondolkozol. szerintem ha szereted varj ra. a baratnomre a baratja szinte 2 evet vart es azota lassan 5 eve egyutt vannak ugyh nem "elvesztegetett" ido ha tenyleg szerelmesek vagytok.
2009. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyi a mai világba már a csajok ilyenkor rég lefekszenek a pasijukkal! Ismerek 8.-as csajt és 22 éves pasija van! Tiszta gáz, de ez van! De ha szereted tudsz rá várni, és ha ö is szerete akkor tuti lesz valami. =)
2009. márc. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is 14 éves voltam, amikot összejöttem az akkor 18 éves barátommal.először csak simán puszi, csók, smaci, kézfogás, ölelés, meg ilyesmi volt, semmi extra. még nekem is új volt a dolog, mert addig még nem volt senkim (ezt tudta), nemhogy bármilyen komoly kapcsolatba bonyolódtam volna...szal semmi extra.
2009. márc. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kösszi mindenkinek a fáradozását!!!
2009. márc. 24. 21:21
 8/8 anonim válasza:
vásárolj mosómedvét
2009. máj. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!