Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túl sok vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl sok vagyok? Ne adjak születésnapjára semmit annak akivel randizok?

Figyelt kérdés

Helló srácok!

Kicsit zavarban vagyok, nem nagyon tudom, hogy mennek itt a dolgok, de gondoltam kiirok egy kérdést, mert kicsit félek, aztán majd lehet elmondjátok a véleményetek.


Nemrég elhivott egy fiú randizni, teáztunk egy kávéházban, jóléreztük magunkat, volt második randi is, halálra dicsérgetett, de gondolom ez az elején igy van. (csak mert még nem voltam randizni, ez az első)

Aztán most hétvégén volt a születésnapja, előtte nem nagyon találkoztunk mert nekem múlt héten rakták fel a fogszabályzóm és mocskosul fájt a fejem tőle. Meg a fogaim is.

(De néha ir, és szerintem fogunk még találkozni...emlitette, hogy következő alkalommal tortázni megyünk.)


Szóval én ma suliból hazafelé megláttam egy bácsit aki karkötőket és nyakláncokat árul nevekkel. Barátnőm nevét kerestem, de nem találtam, viszont 1 karkötőn megláttam a randis fiú nevét és igy hirtelen meg is vettem. Amúgy tök ritka neve van, mégis voltolyan karkötő.. :D


Tehát én vettem neki 2randi után születésnapjára egy ilyen kis karkötőt ami sok kis fa izéből van, és az egyikbe bele van irva szépen a neve.


Ha én ezt oda adom neki, mit fog gondolni? Vagy ne is adjam oda? Persze nem tudhatjuk mit fog gondolni, de ti pl mit gondolnátok ha valami ilyen helyzetben lennétek? Ha egy lány ilyen helyzetbe hozna.. Persze az is benne van, h lehet nem is tetszik neki alapból a karkötő, pedig nyáron amikor lebarnul olyan szépen állna rajta:)


Hosszú a szöveg ezért gondolom csak páran olvassák el, de légyszi ha idáig elértetek mondjatok valamit nekem, valami használhatót. Köszönöm.


18 éves lány vagyok.



2014. dec. 16. 18:18
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi, randi kategóriába akartam, de úgytűnik félrenyomtam.
2014. dec. 16. 18:22
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát,ha más nem kedves gesztus én odaadnám.(20/L)
2014. dec. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dehogy túl sok.Kétszer találkoztam egy sráccal,még hivatalos randi sem volt,amikor a születésnapomon adott ajándékot.Nagyon jól esett,a lelkem legmélyén reménykedtem benne,hogy meglep valamivel,de azért meglepődtem.

(Azóta összejöttünk)

2014. dec. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Szerintem én is odaadom neki.:)

2014. dec. 20. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!