Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vehetek a srác 20. születé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vehetek a srác 20. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Videójáték, sportos dolgok kilőve. Valami komolyra gondoltam, de nem tudom, hogy mit vegyek. Majdnem 2 hét van a születésnapjáig, és nem szeretném utolsó percre hagyni a vásárlást. Mit adhatnék neki?

2014. okt. 23. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerinted mi ismerjük vagy te?

De felőlem akkor vegyél neki egy asztalterítőbe tekert törlőkendőt.

2014. okt. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egy bentley elég komoly
2014. okt. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
milyen viszonyban, kapcsolatban vagy vele? A párja vagy? az anyja? a nagynénikéje? Te hány éves vagy? Hetero kapcsolat? (tehát lány vagy?)
2014. okt. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vegyél valamit a hobbijával kapcsolatban, vagy könyvet, vagy parfümöt, vagy valamit amire tudsz gravírozni - pl tollat..stb.


De ez ugye attól is függ, hogy mennyit szánsz rá.

2014. okt. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Volt pár randink. Lány vagyok. Egy kicsi plüssmacira gondoltam, de az szerintem gyerekes. Inkább valami zenéhez fűződő dologra gondoltam, de más ötlet is jöhet
2014. okt. 23. 15:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Fleshlight maszturbátor
2014. okt. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jaj ne, most komolyan eszedbe jutott egy plüssmaci?? :O Jobb ha azt nagy ívben elfelejted, mivel egy SRÁCnak készülsz ajándékot venni és nem magadnak!


Ahogy írtam a 4-es válaszban, próbálj meg akkor a hobbijával kapcsolatban venni neki valamit. És milyen zenéhez fűződő ajándékra gondoltál? Mit szeret egyáltalán? Csak ismered már valamennyire.

2014. okt. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Különbözőek vagyunk, én nagyon nem szeretném, ha a hobbimmal kapcsolatosat kapnék, mert nyilván abban vagyok a legigényesebb és még sokszor magam se tudom mi a jó nekem. :D Viszont a plüssmaci vagy a plüss kedvenc állata az jó ötlet, de csak ha még nem kapott ilyet más lánytól.

Én a legjobban valami olyasminek örülnék, ha sütnél tortát vagy főznél vacsit! :)

2014. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
dobd le magadról a textilt.. annak biztos örülne
2014. okt. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!