Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel szünetet tartottun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel szünetet tartottunk, de ő ezidő alatt bepasizott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük, hogy egy hétig szünetet tartunk mert kicsit sokat beszélgettünk már megigérte hogy ő nem fog pasizni ezidő alatt és énis megigértem hogy nem csajozok. De neki sikerült szerzni egy "fiú barátot" akivel találkozni is fognak azt mondja hogy csak barát. Szerintem egy baráttal nem találkozna.. Szerintetek? mit tegyek?

2014. dec. 16. 21:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A "szünet" nagy valószínűséggel egy kapcsolat végét jelenti...
2014. dec. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Akkor te is egy lánnyal. Mi a gond? Ha meg ennyire félsz akkor szakíts végleg.
2014. dec. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy szünet, gyávaság van. Nem mert szakítani veled, mert gyáva. De ezt már több helyre is írtam. Most itt az alkalom, hogy te szakíts. Élj vele. Nehogy már téged törjön össze, mikor ő akar szakítani. Ne légy megértő, dobd ki. Ennek a kapcsolatnak már vége.
2014. dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mi tartottunk egyszer szünetet, utána még 1 és fél évig együtt voltunk... utána megint szüneteltünk, de akkor már nem folytattuk. Összesen 6 évig voltunk együtt.
2014. dec. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
"Kimondom én, ha te nem tudod: Viszlát!"
2014. dec. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ismered ugye, hogy ha ló nincs, a szamár is jó?

Hát most lett ló - de ezt előre ő nem tudta, ezért tartott meg addig téged is.

A szamár ugye te vagy.

2014. dec. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De nagyon féltékeny vagyok! Normális ez ilyenkor? Vagy legyek kitartó és tartsam magam? és ne írjak neki?
2014. dec. 16. 22:09
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
normális, h féltékeny vagy (valószínű, h te jobban szereted őt). Szerintem ne írj neki, ha fontos vagy neki, akkor keresni fog.
2014. dec. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
de mivan ha találkozik azzal a gyerekkel? és valami hülyeséget csinál? legutóbb mikor találkozott egy gyerkkel kiverte neki. azt modnta hogy mostmár tanult belőle és nem csinál hülyeséget..
2014. dec. 16. 22:16
 10/15 anonim ***** válasza:

"legutóbb mikor találkozott egy gyerkkel kiverte neki."

Kamuuuu!

Ha így lenne, már nem lennétek együtt!

2014. dec. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!