Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom rendbe tenni az érzéseimet, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki szeret, de konkrétan én MINDENT érzek a kapcsolatban.

Undort, vonzalmat, szerelmet, haragot.

Évek óta tart ez(három éve vagyok vele), és nem tudok dűlőre jutni, hogy vele maradjak. vagy szakítsak.

Hiába sorolom fel, hogy mik az érvek ellenérvek(pszichológus javasolta), egyszerűen olyan, mintha a kapcsolatban ragadtam volna döntésképtelenül.

Undorodom tőle szexuálisan, utána átvált vonzalomba. Ő benne bízok meg, mindent tud rólam, ugyanakkor meg nem szeretnék vele találkozni, de ha találkozunk jól érzem magam vele. A teste nem vonz, a csókja igen.

Első kapcsolat, és sose volt még sneki iránt ilyen vegyes érzelmem(kivéve ANyukám iránt, aki depressziós és alkoholista-egyszerre szeretem és érzek undort).

A pszichológus szerint ez a kettő összefüggésben áll.

De kérdem én hogy lehet ezt rendbe tenni? Mindenki azt mondja, hogy csak én tehetek ellene, de hogy, ha szó szerint mindent érzek?

Ráadásul egyik nap úgy kelek fel, hogy jobb nélküle, utána meg úgy, hogy jobb vele...


2014. dec. 16. 23:36
 1/7 Banderasz094 ***** válasza:
100%
Pontozz le ha szeretnél,de szerintem ne tedd tönkre a barátodat. Ha undorodsz tőle akkor vess véget a kapcsolatnak. De 2 verzió van. Vagy megbánod a döntésed/vagy helyesnek fogod tartani. Annyit ajánlok mi hamarabb döntsd el mit szeretnél!!
2014. dec. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem pontozlak le, jó a válaszod!

És ebben igazad is van, nem akarom tönkre tenni.

Egyszr már szakítottunk(akkor még én szerettem jobban, ő dobott ki), és pánikrohamot kaptam.

Amint összeveszünk, rosszul vagyok, egy összeveszés alkalmával 2 hét alatt 5 kiló jött le rólam.

Ez nehezíti a szakításos dolgot, hogy ha lelkileg nem tudom teljesen elhatározni akkor ez lesz.

2014. dec. 16. 23:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt Te sem gondolod komolyan ... Felesleges húzni ezt az egészet. Eleve,akit szeretek arra nem mondom azt,hogy undorító :D

Lépj ki ebből,jobb lesz mindenkinek ...

2014. dec. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tarts mosoly szünetet és akkor rendezni tudod az érzéseidet. Egyébként a pszichológiában (főleg a párkapcsolatoknál) van egy ilyen dolog, aminek ezek a mellékhatásai/tünetei, hogy a pároddal meg vagy elégedve, tehát érzed h sokat hozzátesz a kapcsolathoz. Ugyanakkor belsőre vagy külsőre, vagy mind2-re kicsivel többet vársz el. Ha egy számodra ideálisabb emberrel hozott volna össze a sors, akkor lehet h nem itt lennél. Viszont ami hozzáköt (mivel már benne vagytok) azaz h a szeretetedet vele töltöd ki, ami egyfajta függőséghez is juttat. Ha szükséged van rá, akkor szívesen vagy vele. Ha nem akkor nem. Ez naponta is változhat, attl függ milyen ingerek értek az élet területén. Viszont ezek nem tartanak sokáig, mivel te nem teszel bele mindent. Általában a másik fél szokott szakítani és ő adja fel a kapcsolatot, te pedig el leszel keseredve h szükséged van rá.


Ezért próbáld ki, mi lenne ha holnaptól szingli lennél, képzeld el... Vagy adj bele mindent, mert 1x döntened kell, vagy a másik dönt helyetted. Mindenesetre te is érzed h ez hosszútávon nem fog működni. Vkinek vmit lépnie kell. Kérdés h mikor ki vár és meddig.


Sok Sikert! :DDD

2014. dec. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem elsőnek magadban kell eldöntsd mi jó neked, nektek . Lehet, hogy ő szeret és veled akar maradni, lehet változtatni is képes abban, amiben undorodsz .

Rá kéne jöjj, miért is van az az undor érzésed pontosabban, és ha lehet változtathat rajta.

A testével lehet valami baj? Miért taszít téged?

Általában azt is mondják, hogy egy kapcsolatot nem kell egyből otthagyni ha baj van, megis lehet oldani :) .

Én azt mondom gondolkozz el jól, szereted-e még ? Ha IGEN maradj, ha NEM nincs értelme tényleg kínozni az egészet.

2014. dec. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Banderasz094 ***** válasza:
Mindent ki lehet heverni :) Erősnek kell lenni az elején,és utána is!! De nem szeretnék jobban beleszólni de a "Mosolyszünetnek" semmi értelme.
2014. dec. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez ilyen tipikus se veled,se nélküled..

Szerintem mindenki érdekébe hagyd békén..Mindenkinek jobb lesz így..

2014. dec. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!