Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a párom féltékenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a párom féltékenységével?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem, de az állandó féltékenysége kikészít. Ha 1 férfi rám néz, már morcos, ha véletlen 1 férfi barátommal beszélgetek vagy találkozom duzzog, beszólogat, hogy "biztos megdug/meg akar dugni". Nekem ez szörnyen rosszul esik, mert soha nem csalnám meg, és nem cserélném másra, mert mindenkinél jobban szeretem. A dolog legkellemetlenebb része, hogy neki szinte csak lány barátai vannak, de én le tudtam győzni a féltékenységem a kapcsolatunkért (rengeteg konfliktusunk volt az én féltékenységemből, de ez már nem téma közöttünk szerencsére).

Ő 19 én, 21 éves vagyok.


2014. nov. 27. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
probáld meg jobban lenyugtatni ne csak ugy probáld hogy "jaj ö csak barát" hanem mond a szemébe rendesen hogy sose hagynád el meg ilyenek...
2014. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most még úgy szereted hogy csuda! De majd kis idő múlva biztos félrekefélsz te is!
2014. nov. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaza van a 2-esnek! Mind ilyenek! Játszák a szende szüzet!
2014. nov. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm elsô válaszoló, nem annyival szoktam lerendezni, hogy "csak barát" minden alkalommal elmagyarázom neki, hogy nekem ô a legfontosabb, sose kockáztatnám semmivel a kapcsolatunkat, ha más véletlen vonzónak is talál, arról nem yehetek, de számomra ô az egyetlen, ezt nem vsak mondom, teljes mértékben így gondolom.

2., 3. köszönöm, hogy ilyen kedvesen és általánosítás mentesen álltok a kérdésemhez. Biztos sokat csalódtatok a nôi nemben, amit nagyon sajnálok, de soha nem tennék olyat a párommal amivel megaláznám vagy fájdalmat okoznék neki.

2014. nov. 27. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!