Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vagyok képes kialakí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok képes kialakítani bármiféle párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Egyszerűen képtelen vagyok hosszútávú kapcsolatot kialakítani.Nem megy pedig én szeretnek,de mikor odakerül a sor hogy találkozzam is vele álltálában mindig találok valami kifogást (ami igazából nem is az ) ,hogy ne találkozzunk és, hogy miért nem lesz jó.Van egy illető aki 3eve az életem része,ezek az év alatt volt köztünk valami fele kapcsolat,de volt hogy nem beszeltünk nem azért mert összevesztünk csak a sors elsodort bennünket egymástól,meg sem tudtam elfelejteni.Olyan nagyon erősek az érzelmek feléje amit nem tudom valaha is képes leszek e elszakítani,és nem arról van szó, hogy nem próbálkozok másokkal randizni de miután valami komolyra alakulna a dolog én meghátrálok sőt nem is engedem meg magamnak hogy addig eljussak, a helyzet az hogy az illető megint elég aktívan az életem része (barátként).De a történet igazából ennél sokkal bonyolultabb.
2014. dec. 17. 00:55
 1/8 A kérdező kommentje:
21/L
2014. dec. 17. 01:00
 2/8 anonim ***** válasza:
hát igazábol megválaszoltad a saját kérdésedet :)
2014. dec. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha tovább szól a történet, akkor kétlem, hogy egy cipőben lennénk.

De nálam pl azért van ez, mert félek a kötődéstől, hogy nem fogom tudni fenntartani, nem lesz hűséges a másik, más elveszi tőlem és ezért nem merek belemenni.

Ez talán magyarázat lehet neked is.

2014. dec. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
talán mert a barátba vagy szerelmes,vagy vmi hasonlót érzel, és így a többi elhalványul, nem kelti fel az érdeklődésed annyira
2014. dec. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 To7ka ***** válasza:

Erre nehéz jó választ adni, mert a történet sokkal bonyolultabb, amit csak Te ismersz:D

De valószínűleg Te bonyolítod túl az egészet. És Te is leírod, hogy üres kifogásokat találsz. Ha azt élvezed, hogy körülötted minden bonyolult, Téged senki nem ért meg, az élet szar, és semmit nem lehet megoldani (nagyon tipikus női hozzáállás), akkor ezt össze is fogod hozni! Ha értékeled azt ami körülötted van, észreveszed, élvezed, és nem a problémákat, a szomorúságot, a nehézséget, hanem a vidám,kellemes,elérhető, jó dolgokat kutatod, akkor képes leszel még sokkal több dologra is, nem csak egy kapcsolat kialakítására.


Még Te se írsz semmilyen külső tényezőről, pontosan tudod, hogy Te vagy az egyetlen aki megfosztod saját magad a boldog élettől...:)

2014. dec. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
saját magad a te bajod,megoldani a halál tudja.
2014. dec. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves To7ka,az életem többi részével nincs semmi baj sőt...és nem állok negatívan a dolgokhoz sem....csak 1szeruen szeretnek tovább lépni ,de képtelen vagyok rá mintha valami nem engedne és ez most igen bután hangzik de mintha folyamatosan üvegajtóba ütköznék,hogy ott van a lehetőség egy karnyújtásnyira de mégsem.
2014. dec. 17. 01:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a kérdésed.
2014. dec. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!