Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ossze vagyok zavarodva. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ossze vagyok zavarodva. Mit csinaljak? :o

Figyelt kérdés
volt egy kapcsolatom 10 honapig tartott 2honapja szakitott velem baratom vele vesztettem el o meg velem egyutt elunk valamilyen szinten hianyzik.. neha baratkent gondolok ra neha meg visszagondolok a regi szep idokre es elkap a siras hogy mar vege van... de viszont van egy masik pasi is a dologba aki tetszik talalkoztunk mar egy suliba jarunk beballottam neki hogy tetszik es azt a dumat adta be hogy "nem vagy rossz csaj sooot.. csak nekem meg nem kell kapcsolat elvezem hogy lehet flortolgetni szabad vagyok baratok lehetunk egy kis ido mulva" de folyamatosan exemrol kerdez suliba egesznap nez ugyhogy nemertem. lehetseges hogy tetszek neki csak latja rajtam hogy exemen nem vagyok teljesen tul? ertelmes valaszokat legyszi!!
2014. dec. 17. 03:10
 1/2 anonim ***** válasza:
36%
Te nem tanultál írásjelekről meg tagolásról az iskolában?
2014. dec. 17. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Komolyan, szenvedés elolvasni.


Egyébként konkrétan megmondta neked, hogy nem akar kapcsolatot, csak flörtölgetni meg szexelni. Mit nem értesz rajta?

2014. dec. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!