Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 15 éves leszek és van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves leszek és van egy srác akivel nagyon jóba vagyok,20 éves és akinek így beszéltem róla (nagy vonalakban) azt mondta hogy biztos csak a szex miatt, de például barátnő szerint nem azért. Kissé össze vagyok zavarodva, mit csináljak?!

Figyelt kérdés
Szilveszterkor lesz 4 éve hogy ismerjük egymást, és ezalatt 1, másfél évig nem beszéltünk, de azóta mindig és úgy 'egyeztünk' meg hogy ha találkozunk akkor el dől hogy mi lesz.. Szerintetek komolyan gondolja velem?

2014. aug. 17. 22:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hahahahahahahahahahahahahaahahahaha
2014. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A friss pipihús a legfinomabb.
2014. aug. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kérlek, valami normálisat! Köszönöm.
2014. aug. 17. 22:20
 4/15 anonim ***** válasza:
Szívesen
2014. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ilyen fiatalon nagyon sok az 5 év korkülönbség!

Szerintem ne foglalkozz vele, mindegy mit akar, jóformán nem jöhetsz ki jól ebből!

Nézz körbe a veled egykorúak között!! ;)

2014. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mit értesz az alatt hogy nem jövök ki jól ebből?
2014. aug. 17. 22:29
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
szűk a legfincsibb
2014. aug. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
perverz idióták hagyjanak!
2014. aug. 17. 22:35
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha összejöttök, és tényleg szexet akart, akkor (nem tudom melyik városba, községbe laksz) mindenki arról fog beszélni.

Ha épp nem az elején kap meg téged, akkor majd az lesz, hogy "hülyít, hiteget" és ezen megint fognak csámcsogni az emberek. Emellett szerintem a szüleid se fognak neki örülni!

(engem sosem érdekelt, hogy ki, mit mond, DE ezekre a korkülönbséges dolgokra mindig odafigyeltem)

2014. aug. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

igen, tudom ezeken én is gondolkoztam... Ahogy megismertem már annó 4éve is, akkor is normális volt velem. Most is, mindenről tudunk beszélni. Azt mondta nem akar magához kötni, hogy menjek ismerkedjek és ha úgy gondolom, hogy mással jobb akkor ebben ő nem fog meggátolni. Ami nálam pozitívum, mert a legtöbb fiú (tisztelet a kivételnek!!) birtokolni akarja a másikat, csak magának akarja.

Anyum tudja, azt mondta én érzem csak ne csináljak semmi hülyeséget, bár lehet csak azért reagált így mert elég viharos volt ez az időszak családban, és nagyjából minden rajtam csattant és így próbál 'kár pótolni'...

Amúgy megkérdezhetem hány éves vagy? Fiú/lány?

2014. aug. 17. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!