Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezt hogyan reagálnátok le?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt hogyan reagálnátok le? Vissza kérnétek?

Figyelt kérdés
Mindent elterveztek az ünnepekre a párotokkal, majd hirtelen szakít veletek. Annyit ír, hogy azt hitte veletek más lesz. Az utolsó hétvége amit együtt töltötök, szinte tökéletes. És azt írja a cuccaitokat már össze pakolta. Találkozni sem akar veletek. Vettem neki néhány ajándékot még az ismerkedésünk alatt, de úgy megutáltam ezért, hogy vissza szeretném kérni, ne legyen nála semmi, ami tőlem van. Főleg ezek után.
2014. dec. 17. 10:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy visszakérném, de ha neked ettől jobb lesz, akkor csináld csak nyugodtan.
2014. dec. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
megjátszott mindent, átvert. nem akarom hogy bármi is ott legyen. és ünnep előtt szakított, semmi előjel nélkül
2014. dec. 17. 10:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Én vissza nem kérném. Mondjuk biztos nem vennék drága ajándékokat.
2014. dec. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
milyen ajándékok? ha drágák és te is tudnád használni őket, akkor kérd vissza. de szerintem felesleges ezzel is bajlódni még.
2014. dec. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak ha drágák és hasznosak. Másképpen gyújtsd fel őket.
2014. dec. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én arra próbáltam rávenni, hogy semmisítse meg amit küldtem neki. Pénzben értéktelennek mondható dolgok!De nem volt hajlandó! Én szakítottam. Tőle nincs nálam semmi.
2014. dec. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
csak rá emlékeztetnének...
2014. dec. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
úgy kérném vissza őket, hogy utána elajándékoznám őket, de ezek után nem érdemli meg hogy ott legyenek nála azok a dolgok.
2014. dec. 17. 10:41
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én ugyanígy jártam anno (+megcsalás) én nem kértem vissza semmit, rohadtul látni sem akartam semmit. Egyedül egy ékszert kértem vissza (elég drága volt) be akarta adni valami zaciba pár ezer forintért (eredeti ára töredékéért) nem emlékbe vagy ilyesmi, hanem szimplán felb*szta az agyam vele, hogy egy 40.000 ftos dolgot el akar herdálni úgy hogy rengeteget könyörgött érte előtte nem sokkal. Azóta is valamelyik fiókban hever, de nem tudom hol. El akartam volna adni normális pénzért (de szintén az ő hülyesége miatt nehezen értékesíthető)


Szóval, röviden és tömören, ha nem olyan személyes tárgyad amihez tőle függetlenül ragaszkodsz akkor szard le. jobban jársz ha nem nyomasztanak ezek a dolgok. Pláne ha nehéz elengedni a párod

2014. dec. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pasik, ti sokszor annyira vakok vagytok... En Sosem szakítottam előjel nelkul, Megpróbáltam megjavítani, megbeszélni, amit lehet... Megis nagyon meg voltak lepődve, amikor szakítottam. Es minden alkalom előtt hónapokig, évekig örlődtem es próbáltam menteni a menthetőt, ha láttam reményt. Nem kértem vissza es nem js adtam vissza ajándékot. Közös háztartásból a saját cuccokat vittem el, vagy megbeszélés szerint azokat, amiket közösen vettünk. De csak azért visszakerni valamit, hogy Nehogy Nála maradjon, mert nem érdemli meg, szerintem kicsinyesség a javából. Legyen vele boldog.
2014. dec. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!