Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak már szabályosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak már szabályosan éhezem a barátnőm melett?

Figyelt kérdés

valami nagy gasztro tündérnek meg újjítónak hiszi magát de nem hiszem el hogy nem fordul ki a gyomra tőle mostanában kitalálta hogy az ázsiai (japán konyhát) ötvözi a magyarral csak párat sorolok fel mit talált ki

-tepertőt sütött amit zöld algába bugyolált

-sushi szalonnából zöld algával kaviárral (de azt nem mindig tesz bele hálistennek csak a szalonnát eszem ki belőle)

a múltkor örültem hogy csinál húslevest túl korán mert kiderült a húsleves alapleve dasi lé volt (nemtom hogy írják) ami hall pelyhes algás lé

a hurkáról már nem is írok...


szóval egyszerűen nem tudom lelőni hogy valami emberibb kaját csináljon végre így is fogyta 5 kilót szerinte mert egészségesen eszünk szrintem meg mert a felét kidobom sunyiba szoktam egy két szenvdicset csinálni magamnak


2014. dec. 17. 14:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele, addig is csinálj magadnak külön kaját...
2014. dec. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

:'D

én megmondanám neki, h Asszony, kaját csinálj, nem kérek hínárt. De nem igaz h ebben nem tudtatok megegyezni...

2014. dec. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 To7ka ***** válasza:
78%
Ez nagyon tetszik!!:DD Bocsánat, együttérzek, szörnyű lenne! Nem veheti el senki a rántott hús,gulyásleves,szalonna,csokitorta étrendet!:D Járj el titokban hamburgerezni. Esetleg párszor fogd magad és főzz Te korábban, pocsékolni csak nem szeret. Aztán majd leszokik róla. Én fognám magam, beülnék a kocsiba, elmennék egy pizzáért, és elcsámcsognám míg Ő játszik az algáival:/
2014. dec. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
a múltkor épp hogy megemlítttem hogy hogy ez nekem annyira nem ízlik vagy két napig duzzogott :S nem szeretek vele veszekedni meg megbántani se akarom
2014. dec. 17. 14:04
 5/14 Buford Tannen ***** válasza:
edd meg őt is a g*cibe
2014. dec. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

hát ha ez a helyzet akkor...HALJ ÉHEN! :D erre mit mondjunk?

egyél mellette normális kaját...

2014. dec. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az tepertős mondatot olvasva megfordult a bélperisztaltikám kb..

"Eddig toleráltam a ténykedéseid, de ha mégegyszer ilyen szart mersz elém rakni, akkor ott az ajtó!"

Ennyinek kellene elhangozni, de ennek értékrendi alapokon nyugvó gondolkodásból kell fakadnia. Kezdetnek a reprodukció is megteszi, bár a nem várt válasz esetén is ki kell állnod magadért, de többet nem tudok segíteni ebben.

2014. dec. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nő létemre mondom: ezt még olvasni is borzalmas! Ha vitát nem szeretnél, a következőt javaslom:


Főzz/vásárolj magadnak külön, úgy azt ehetsz amit szeretsz. :) Ő pedig egye az algás hurkát, meg a algás lében főzött bablevest... brrrr...

2014. dec. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mit nem lehet ezen megbeszélni?

Ennyire papucs nem lehet egy "férfi".......egy normális, értelmes nő meg nem fogja ráerőszakolni a főztjét arra akinek ez láthatóan nem jön be vagy nem szereti, ezen semmi duzzognivaló nincs.

Én szívesen viselem a kritikát ha éppen nem úgy sikerül a főztöm ahogy terveztem, de biztos nem etetném meg a fullra elsózott vagy elrontott ételt a párommal csak azért mert azt én főztem.

Állj a sarkadra ne legyél ennyire nyuszi.

Vagy menj le a boltba és vegyél normális kaját, de szenvedhetsz is ha neked ez így jó :)

2014. dec. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amúgy rengeteg ilyen nővel hozott össze az élet, akik hisztériarohamot rendeztek, hogy az legyen, amit ők akarnak. Na most nem vagyok egy adonis, de egynek sem engedtem, hogy így viselkedjen. Mondtam, hogy kicsit tolerálom, de csak amíg leszokik erről, aztán ha megunom kivágom, mint a szaros macskát. Egy két hét után mindnek ez lett a sorsa. Most sem tudom elmondani, hogy van barátnőm, de olyan áron mint neked nem is kell :)
2014. dec. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!