Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mit tennétek, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit tennétek, ha valaki ezt mondaná a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés
Ahol lakik a lány, alattuk lakik egy alkoholista pasas, akik egyszer beszólna neki, mert többször végig mer t menni a lépcsőházon, hogy x évvel ezelőtt még nem rohangált itt ennyi k. p.csa. És mivel más nem volt ott, egyértelműen a csajnak szánta. Ti mit tennétek? Még régebben volt, hogy az ajtajukon dörömbölt, akkor az apa lement és beszélt vele, azóta a lakás közelébe nem mer jönni.

2014. dec. 17. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bíznék a nőm képességeiben, hogy képes kiállni magáért...
2014. dec. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kulturáltabb vagyok attól, hogy verekedjek egyből. De azért odamennék a csávóhoz, és mondanám neki legyen már eszénél és foglalkozzon a saját dolgával, és ne mással törődjön. Ha sorozatosan csinálná azután is, hogy szóltam neki megkenném mint a vajas kenyeret.
2014. dec. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha jelen lennék, akkor visszaszólnék. Ha nem, akkor nem.

Miért, mit vársz? Verje meg a pasid a szomszédot? :D

2014. dec. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tudod, egyszer sétáltam a nővéremmel, ő volt hét éves, én négy és mentünk a boltba. Egy alkesz beszólt neki, hasonlóan kedveset és én négy évesen nem nagyon tudtam tenni semmit. De azóta, ha a szeretteimet bántják így, bár nem vagyok verekedős, de biztosan a fejébe verném a köcsög alkesznak, hogy kivel és hogyan beszéljen egy magafajta söpredék.

(És mielőtt megkérdezed, hogy minden alkoholista söpredék-e szerintem emiatt, nem. A nagybátyám is merev részeg minden nap, ennek ellenére nem bánt senkit brahiból.)

2014. dec. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem a lány vagyok, hanem a barátja. Nem voltam ott, ő mesélte. Nagyon csúnyán beszél meg ordít és a barátnőm nem akar neki visszaszólni, csak fél hogy nekimegy. Amúgy ő sem betoji de na. Mondjuk ha hozzá merne érni, akkor tuti agyonverném, de a barátnőm édesapja is ezt mondta.
2014. dec. 17. 17:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, amíg nem vagy a fültanúja, addig esetleg menj le, ordíts rá egy kicsit. Maximum. Aztán ha tovább keménykedne, akkor meg használhatod az öklöd. De alapjáraton így, hogy nem akkor történik amikor ott vagy, szerintem nem kell keresni a bajt, akkor kell odab..ni, amikor oda kell. A lány meg ne féljen tőle, egy ilyen kis senkitől.
2014. dec. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5 Na, ilyen "lovagiasak" vagyunk? Szerintem adj baseball ütőt a nődnek, vagy gasprayt, nem kell hősködnöd. Ne játszd a lovagot, gáz ez így. A nőd nem egy törékeny virágszál, pláne nem részeg, hogy ne tudna egyenesen, jól irányzottan behúzni neki. Vagy megrúgni a pasast. Szóval nyugodj le a pcsába, bízd a nődre. A nők erősek. Néha tökösebbek is, mint faszik az állat nővéremből kiindulva...
2014. dec. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én semmit, meg tudja magát védeni.

Amilyen rossz passzban van mostanában a barátnőm, nem csodálkoznék, ha neki menne egy ilyen embernek. :D

Persze ha akkor történne amikor vele vagyok, akkor nem hagynám szó nélkül.

2014. dec. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Az ilyeneknek megvan a maga baja. Haragszanak a világra, haragszanak magukra, haragszanak mindenkire. Merő düh az életük, és két oldalról mérgezik magukat: a piával, meg a saját dühükkel.
2014. dec. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 vorarlberna ***** válasza:
Lerugtam a lépcsőn szó nélkül. Felborította a muskátlikat is....
2014. dec. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!