Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki adna nekem tanácsot?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy végzős fiatalember vagyok, ebben a tanévben érettségizek. Igazából szinte mindenem megvan, jól tanulok emellett jól nézek ki. De még soha nem volt barátnőm, se csók, semmi. Kezdeményeztek már nálam lányok de egyik sem tetszett, elutasítottam őket.(Mert vagy buták vagy felszínesek voltak) Igazából nincs a környezetemben olyan lány aki tetszik és szabad. Sajnos. Én meg nem várhatom a sült galambot, nekem kell kezdeményezni. Nagyon vágyom már egy barátnőre akit szerethetek és akkor végre igazán boldog lehetnék :) Biztos bennem van a hiba. Valaki aki járt hasonló cipőben, hogy tört ki ebből?
2014. dec. 18. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyane voltam, aztán rájöttem ,hogy nem kell lejjebb adnom az igényeim. Olyan úgysem lesz nagy valószínűséggel ,aki bombázó is, és emberileg is az eseted lesz. Én most is dilemmábasn vagyok, egy bombázó, de ne maz én világom, és egy átlagos szépségű lány, aki meg nagyon bejön emberileg.
2014. dec. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
próbáld meg az elvárásaidat csökkenteni!
2014. dec. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha van agyad... hát... sok sikert..

Nekem szerencsém volt,de ha nincs az az 1 lány, akkor még most sincs semmi....

2014. dec. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szerintem nincsenek nagy igényeim. Nem kell professzornak lennie, de azért egy bizonyos fokú alapműveltség az fontos.
2014. dec. 18. 22:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem ne add le az igényeid, egyrészt, mert ezt az ideált ne mfogják kiverni a fejedből már úgysem. Másrészt, miért jönnél össze olyan lánnyal ,akiben nincs meg az amit keresel, és csak szenvedeés, és hazugság lesz az egész.
2014. dec. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne adj lejjebb az igényeidből! Nem hinném, hogy olyan nagy elvárásaid vannak. Rám is akkor talált a szerelem, amikor mindent reménytelennek láttam az elvárásaim miatt. De aztán megtaláltam azt, aki számomra tökéletes.
2014. dec. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerencse kell az életben tesó, nagyon sok szerencse.
2014. dec. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igazatok van. fortuna elhagyott ebben a kérdésben
2014. dec. 19. 06:41
 9/9 anonim ***** válasza:
hagyjad már fortunát, nem ér rá mindig, nekem is csak egy rövid ideig segített, bár azt a kis időt nagyon élveztem. :)
2014. dec. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!