Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki adna nekem tanácsot?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a barátommal , hogy mondjam meg hogy vége ? és hogy tegyem túl magam rajta ?nem akkar talalálkozni se ... utóbbi időben csúnyán bánik velem , és kiderült pár mocskos dolgai , volt legjobb barátja elmondta h a hátam mögött más lányokat akart megdugni köztük az egyik barátnőmet csak nem jött össze meg olyat kijelentett hogy ő engem már szét kúrt , barátai elött úgy csinál mint ha nem is lennénk együtt. fb-on más lány volt a borítóképe álítólag fogadás volt. és még dunám sorolni..
2014. aug. 19. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ekkora fa.szkalap akkor mi is a probléma?
2014. aug. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocs de akkor olvasd már el még egyszer amit kiìrtál! Ezek után van még kérdése szerinted ilyen ember érdemel valami figyelmet?
2014. aug. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kzsol válasza:

Szépen leültök vagy leirod neki:

Nekem ez így nem jó, nem a játszótársad hanem a csajod vagyok! Ez nekem nem felel meg! Szép volt jó volt de az utóbbi időbben eltávolodtunk egymástól! Szóval ennek itt vége! Remélem megérted!

2014. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

fogd fel pozitívan egy ilyen r0hadéktól öröm megszabadulni :) egy ilyen bunkó nélkül csak boldogabb lehetsz :) szóval ne bánkódj szerintem miatta...persze mondani könnyű...én is magamba zuhantam egy szakítás után...de hidd el nem éri meg egy ilyen r0hadék miatt bánkódni! foglald el magad, szórakozz kicsit :)


21F

2014. aug. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*tanácsot ad*
2014. aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Leginkább azért nem szakítok vele mert tudom hogy hiányozni fog .. és bennem van az hogy hát ha megváltozik.
2014. aug. 19. 22:56
 7/8 kzsol válasza:
Beszéllj vele! Ha nem akar változni ne pazarold az időd ra! Van olyan aki jobban fog szeretni téged és megfog becsülni!
2014. aug. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de garantálom, hogy nem fog megváltozni.. dobd ki, nem érdemel meg téged.
2014. aug. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!