Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha úgy tűnne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha úgy tűnne, hogy a párotok lop tőletek?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, az utóbbi pár hétben másodszorra veszem észre, hogy mintha kevesebb lenne a pénztárcámban a pénzem. Egyszer 2500 ft-ot tettem el, mert tudtam, hogy amiért megyek, 2000 ft körül lesz, de végül nem vettem meg és nem is költöttem a pénzből. Másnap csak 1500 ft-om volt benne. Gondolkoztam, hogy biztos vettem valamit, csak nem emlékszek rá, vagy véletlenül mégse 2500-at tettem el, csak 1500-at, ne adj' Isten kiejtettem. De aztán másodszorra is megtörtént ugyanez, akkor 12000 ft-ot kaptam anyukámtól (egy 10000-est és egy 2000-est). A párom látta, hogy elrakom, még meg is jegyezte, mennyi pénzem van nekem. Mondtam, hogy karácsonyi ajándékokra kaptam anyutól, én hozom el őket holnap. Másnap délután azonban csak a 10000-es volt a tárcámban, szintén nem költöttem egész nap semmire. A páromról tudni kell, hogy bár alapvetően nem volt még vele ilyen probléma és nem feltételezném róla, hogy ő volt, de mostanában nem igazán mennek jól a dolgok a munkahelyén, eléggé pénz szűkében szokott lenni. Kicsit furcsa így egymást követően ez a két eset. Ti mit tennétek? Rákérdezni nem akarok, ha ő volt, úgyse vallja be, ha meg nem ő volt, joggal akad ki rám.

22L


2014. dec. 19. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért pont rá gyanakszol? A munkahelyeden munka közben is elemelhette valaki.
2014. dec. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Ha nem ő volt, akkor ki? Egyébként nem úgy kell rákérdezni, hogy "kivetted a pénzt?" hanem inkább "Szólhatnál legközelebb, ha veszel el pénz a tárcámból, mert nem tudtam miatta befizetni a csekkeket". Ez utóbbi kevésbé sérti a büszkeségét (vagyis számodra egyértelmű, hogy vehet el belőle), mintha azt mondanád, lopott. Persze valószínűleg nem azért csinálja titokban, mert be akarná vallani, de a reakciójából hátha okosabb leszel.. Ha felháborodik a gyanúsítgatáson, akkor valószínűleg ő volt, ha pedig néz rád értetlenül, akkor valószínűleg nem. Persze a büszkeség jó színésszé teszi az embert. Hogy én mit tennék? Az biztos, hogy nagyon-nagyot csalódnék. Persze mi közös kasszán vagyunk, és mindig szólunk egymásnak, ha kiveszünk pénzt a másik tárcájából. Ti nem tudom, külön vagy közösen gazdálkodtok-e, de ha külön, akkor nagyon bunkó dolog, hogy szó nélkül elveszi, ami a tiéd. Biztos adnál neki, ha kérne. Inkább meglop, minthogy a büszkesége sérüljön.
2014. dec. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Tegyél el látványosan bankjegyeket, de bankjegybe hajts bele egy üzenetet, hogy "Tudom, hogy lopsz tőlem, mérhetetlenül nagyot csalódtam benned."


Ha tényleg ő volt, akkor a viselkedésén látni fogod pár napon belül.

2014. dec. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én még mindig a munkatársaidat tartanám a fő gyanúsítottaknak. Te mit szólsz hozzá?
2014. dec. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A munkahelyemen nem szoktam kint hagyni a tárcámat. A táskám mindig mellettem van.
2014. dec. 19. 15:32
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen függetlenül attól, hogy feleség, barátnő, és hogy mióta vagyunk együtt, ha a "párom" meglopna, az azonnali hatályú felmondással járna.
2014. dec. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Miért rá gyanakodsz? Szegény ember ő? Vagy láttad már lopni mondjuk boltban, orvosi rendelőben stb - nem nagy dolgokra kell gondolni... Lehet klepto és mindig csak kis dolgokat nyúl le... Sosem egyszerre sokat vagy nagyot. Itt egy százas, ott egy ezres, itt egy toll ott egy radír, itt egy szatyor...


Én érintett voltam ebben egy időben, még ma is nehéz legyűrni a kísértést.

2014. dec. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Lákátosékná' így megy!
2014. dec. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
megemlítheted előtte, hogy milyen furcsa, mostanában kétszer is eltűnt a pénzed és ötleted sincs, ez hogyan lehetséges.. figyeld a reakcióit, ha zavarba jön vagy feltűnően elkezd magyarázkodni, rögtön támadásnak veszi, az gyanús. amúgy nem is tudom, mit tennék, ha ilyen történne velem és kiderülne, hogy tényleg ő lop tőlem, valószínűleg annyi lenne a dolognak.
2014. dec. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
én biztos csapdát állítanék és kiderülne egyből de ne lődd le a poént amíg nincs bizonyítékod mert nem is lesz
2014. dec. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!