Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megsértődnétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megsértődnétek, ha a barátotoktól nem kapnátok semmit?

Figyelt kérdés
20. születésnapomra se kaptam semmit, ami augusztusban volt. Kb 1 hónapja 2 nadrágot megvett nekem, mert az üzletben megtetszett, hogy karácsonyra. A nadrágokat hordom is azóta. Gondoltam azért valami apróságot még ad. Mégis a barátnője vagyok, nem a pénz miatt vagy ilyesmi de legalább valami apróságot, hogy mégis csak gondolt rám. Ti ezt hogy vennétek?
2014. dec. 19. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy nem ilyen a szeretetnyelve. Lehet, hogy neki a kis apróságok teljesen fölöslegesek.


Ha valami hasznos kell, pl. a nadrágok, és azokra nem sajnálja a pénzt, szívesen megveszi őket, akkor rendben van az. Az nincs rendben, ha már minden téren fukar veled szemben, akkor hagyd ott.


19/L

2014. dec. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam ha valakit szeretek, akkor meg akarom lepni valami széppel. Nekem ajándékot meg nem nehéz venni ezt ő is sokszor mondja, mert szinte semmim sincs és nagy igényű sem vagyok :D
2014. dec. 19. 15:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért nem beszéled meg ezt vele? Ünnepekkor ajándékozni szokás, mindegy milyen az érték, annyi is elég, hogy gondolt rád... ennyire nem lenne tisztában a dolgokkal?
2014. dec. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
meg fogom vele beszélni, de majd ha tényleg nem kapok semmit...néhány napja volt róla szó, hogy parfümöt adna ( merthogy neki az az illat mennyire tetszik és akarja érezni rajtam...és még csak észre se vette, hogy én azt nem is szeretem, hiába próbáltam célozgatni...vagy lehet észrevette csak mindegy neki, mert önzően neki az tetszik akkor az lesz)...szerencsére nem tudta sehonnan megrendelni..úgyhogy azért még bízok benne, hogy valami lesz
2014. dec. 19. 16:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerek a páromnál kedvesebb, törődőbb, gondoskodóbb embert, ha valami megtetszik nekem, már venné is (mindegy, mi az), de az ünneplős/ajándékozós alkalmakhoz nincs érzéke, meglepetést 5 év alatt egyszer kapta tőle :D Mondjuk az sem volt teljesen meglepetés, mert úgy vette meg az ajándékot akkor is, hogy én adtam az instrukciókat, csak ő vette meg, és csomagolta be. Akkor felsóhajtottam, mert ez így nem az igazi, és beletörődtem, hogy ő nem az a meglepős fajta. Ettől még elhalmoz engem minden jóval, szóval ez legyen a legnagyobb gondunk ezután is.
2014. dec. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Lehet, neked egyértelmű, hogy ha valakit szeretsz, akkor megleped valaki aprósággal, aminek talán még haszna sincs...Csak szívmelengető, na. Ő viszont érzelmileg nem ilyen, nem az apróságok a gyengéi, és így arra sem gondol, hogy neked viszont jól esne valami pici meglepetés.
2014. dec. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
lehet,de akkor mért van, hogy eddig tudott adni csak most nem...
2014. dec. 19. 18:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem akarok kutakodni, de a szülei rendesen felnevelték és egyáltalán nevelték? Mert anno a barátom nem ismerte azt a szót, hogy önzetlenség és csak magára gondolt... hja és hagyta, hogy én vigyem mindig kajáltatni meg vacsorázgatni, én fizessem a számlát! És nem azért, mert nem volt pénze, hanem, mert egyszerűen nem tudta az "alap szabályokat", mert hiába kívülről úgy tűnt, normális a családja, valójában az igazság az volt, hogy mindent ráhagytak, azt csinált, amit akart, egész nap a gép előtt ült vagy kiment a haverokkal inni és ezen nevelkedett fel... konkrétan szocializálnom kellett és nekem kellett nevelnem, mert nem tudta ezeket a dolgokat! Úgyhogy lehet nálatok is ez a szisztéma állt fent, hogy lehet, hogy a szülei normálisnak tűnnek, de lehet kiderülne kiskoráról 1-2 dolog, ha jobban a dolgok mélyére néztél! Hozzám pl. mindig járt kiskoromba mikulás, hozzá soha és Ő hülyeségnek tartotta 22 évesen ezt, hogy minek mikulásosdi a gyerekeknek, meg tökre fölösleges a felhajtás... mert Ő így nevelkedett, lekakilt a családja mindent, hozzá soha nem ment a mikulás... ilyen alapvető dolgokat meg kellett neki tanítani és ráébreszteni, hogy az emberek nem ilyenek!
2014. dec. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hohó :D megérkeztünk...hát a családjáról inkább ne is beszéljünk :D már mégiscsak 27 éves férfiről van szó, tudom, van 1-2 dolog amiben észrevenni azt a "nevelést" de ilyen, hogy eddig nemvolt probléma, most meg ezt csinálja azt nemtudom erre fogni...inkább csak lehet az lesz benne, hogy eddig ha karácsonyra pl anyukájának vett valamit akkor nemkapott olyan visszajelzést, hogy látná van értelme (mivel semminek se tud örülni a nő)...de ha én kaptam valamit akk viszont tudja h örülök neki, akkor mért engem büntet :(
2014. dec. 19. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!