Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértődnétek ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődnétek ha a barátnőtök kvázi megtiltaná, hogy beszéljetek a barátnőjével?

Figyelt kérdés
Eddig nem is nagyon tudtam, hogy létezik, tegnap jelölt be facebookon. Gondoltam ráírok mert ismerős volt a neve, meg az arca. Úgy egy órával később írta, hogy a barátnőm barátnője, de a párom megmondta neki, hogy ne írjon rám mert nem akarja, hogy megkedveljem.. Most ez normális???? És még azt sem mondhatom, hogy ez nekem sz@rul esik mert ő akad ki mindenért. Nincs önbizalma. De azért ez már (szerintem) túlzás
2014. szept. 16. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Te meg tiltsd meg neki hogy igyon egy pohár vizet is!

Ki ő hogy megmondja??

2014. szept. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hajjajj, ez a féltékenység már erősen túlzás. Beszéld meg vele, fékezd meg minél előbb, mert különben még durvább dolgok is elő fognak jönni (facebookod, telefonod ellenőrzése lányok üzeneteinek, telefonszámának elolvasása céljából, számonkérések stb.)
2014. szept. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolatban nincs senkinek se joga semmit megtiltani. Kérdezd meg a barátnődet, hogy mért nem bízik benned
2014. szept. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha súlyos önbizalomhiánya van a barátnődnek, éreztesd vele, mondd neki, ha kell, minden nap, hogy te mennyire de ( szépnek, csinosnak akármi..) találod. És igen. Ha beteges is...akkor mi van? El tudod fogadni olyannak amilyen? Komoly beszélgetések...sokat segítenének. :)
2014. szept. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na most. Ha valaki a (állítólag!) barátnőjétől félt, annak valószínűleg komoly oka van. Nekem is van olyan barátnőm, akiben a kapcsolatunk ellenére nem tudok ilyen téren megbízni, mert sajnos, ha fiúkról van szó, abszolút képtelen figyelembe venni mások érzéseit/véleményét, és hiába voltunk barátok, lazán rányomult olyan srácra, akiről jól tudta, hogy nekem tetszik (vagy épp több is volt), mert az önzése háttérbe szorította a barátságunkat. Lehet, hogy ez a lány is ilyen, vagy csak simán fenn áll náluk a szokásos szitu, hogy amíg a barátnőd egy társaságban mindig a háttérbe szorul, addig az ő barátnője középpontban van, és minden fiú rá nyomul. Ez elég mély nyomot tud hagyni az emberben. Egyébként kérdéseim:

1. Mások miatt is ennyire féltékeny a barátnőd?

2. Ő maga is mondta, hogy ezzel a lánnyal ne beszélj?

3. Biztos vagy benne, hogy ez a lány tényleg a csajod barátnője, és nem csak egy rosszakaró (sz *rkavaró)? Mert ez a sztori így eléggé sántít, én nem jelölgetném a barátnőm pasiját, pláne ha nem is ismerem, és pláne, ha megkérne rá, hogy ne foglalkozzak vele. Ez nagyon gyanús. És ha tényleg igaz, akkor valóban egy szemét k**va lehet, ha szándékosan hergeli a barátnődet azzal, hogy jelölget téged. Innentől kezdve az egyetlen, ami nem normális, az a rejtélyes barátnő viselkedése. Egyébként az ilyesmiket a pároddal érdemes megbeszélni, mégiscsak ő az egyetlen, aki az igazat tudhatja. Nem mi, és nem is 1 idegen a facebookról.

2014. szept. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 A barátnőm mindenkire féltékeny, még az én lány barátaimra is. Biztos vagyok benne, hogy nem sz@rkavaró és nem is olyan, hogy rámnyomulna. Azért jelölt be mert a barátnőm mondta neki, csak hozzátette az is, hogy rám ne merjen írni. Ezt mondta nekem is. Sőt náluk pont fordítva volt, nem a barátnő a galaxis közepe, a barátnőmért dobták a csajt már páran. De kérdeztem a párom is, és ő is azt mondta, hogy a barátnőjének teljesen természetes volt mindig, hogy ismerjék egymást az aktuális barátjával. Ezért nem értem, hogy miért rejtegeti előlem amikor általános első osztálya óta legjobb barátnők
2014. szept. 16. 20:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, így viszont már én sem értem. :D Akkor csak simán betegesen féltékeny hisztis leány. :D
2014. szept. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!