Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kihasználnátok egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kihasználnátok egy lányt azért, hogy egy másikat megszerezzetek?

Figyelt kérdés
Az exem többek között azért szakított velem, mert még csak vele voltam. Szóba került, hogy visszafogadna, ha előtte jártam valaki mással is legalább 1 hónapot. Viszont más lányt nem tudok szeretni. Lassan 3 éve szakítottunk és egy lány sem tudott kiváltani belőlem érzéseket. A kérdés, hogy most színleljek szerelmet 1 hónapig egy lánynak, hogy az exem visszafogadjon? Igazából minden porcikám tiltakozik ezen megoldás ellen, de úgy tűnik nincs más megoldás.

2014. dec. 19. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:

te palimadár.

ez előtt a csaj előtt már lejárattad magad.

ha teljesíted az "utasítását" szerinted újra tisztelni fog?

hol élsz te?

hol a férfi aki irányít és szabályokat szab pincsi kutya?

2014. dec. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tyűha, ilyet sem hallottam még. Ez miért jó az exednek?


17/L

2014. dec. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

möhh?

szerintem hívj rá egy dispose-t az a biztos

2014. dec. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
VIGYÁZZ!!!!!!!!! Ez egy próba amivel tesztelni akar téged!!! Mond meg neki h nem menne neked mással mert csak őt szereted. >>>>>ENNYI<<<<<
2014. dec. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Exem elég érdekesen van összerakva. Én voltam neki az első, és ő is nekem. Azért hagyott el, mert bár nagyon szeret, de élni akar, le is feküdt már kb 20+ pasival. Gondolom ő is ezt várná el vagy valami ilyesmi, de én meg nem akarom. Nem akarok más lányokkal lenni, csak vele.
2014. dec. 19. 21:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Háborúban és szerelemben mindent szabad..
2014. dec. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a csaj csak kihasznál téged! legyen vmennyi méltóságod, és mondd a szemébe, hogy "nem érdemelsz meg" és hagyd ott, te vagy a férfi, te diktálsz, és hiába szereted őt, ez csak azért van, mert nem látsz az agyába, titokban nem veled akar lenni, hanem azzal a 20+ pasival! nehogy már egy csaj mondja meg neked, hogy tegyél erkölcstelen dolgot vkivel, úgy hogy te nem akarod!
2014. dec. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De rajta kívül nem kellene egy lány sem. Az alatt az idő alatt, amióta külön vagyunk lett volna lehetőségem, de semmit sem éreztem egyik lány iránt sem. Szóval most választhatok, hogy örökre maradok egész életemben, vagy pedig szerelmet hazudok majd egy lánynak 1 hónapig, ezzel kihasználva őt. Nagyon vívódom.
2014. dec. 19. 21:54
 9/10 anonim ***** válasza:
legyek az áltávbarátnőd egy hónapig? összephotoshoppolunk 3-4 képet, elküldöd az exednek és újra vele lehetsz. és a lelkiismereted is tiszta marad:))
2014. dec. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9: Ez használható ötlet, csak félek a photoshop-ot észrevenné. De igen, valami hasonló nekem is megfordult a fejemben, hogy valakivel itt a lakóhelyemhez közel készítünk pár közös képet, de ezzel meg az a baj, hogy annak hazudnék vele, akit a legjobban szeretek :S Az a baj, hogy sehogy sem tudok erkölcsileg tisztán kijönni a szituból.
2014. dec. 19. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!