Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális kapcsolat szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális kapcsolat szerintetek?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt és diplomázni fogunk nyáron. 23 éves fiúról van szó (férfiról szerintem nem beszélhetünk). Megpróbálom tömören összefoglalni a mondanivalómat. A suli miatt "együtt élünk" barátommal, kikeressük az albi pénz és kajára is jut, de még hétvégente hazajárunk és hozunk kaját. A barátom nem tervez előre, mondván semmi értelme. Ha beteg vagyok, nem sűrűn érdekli. Kórházban voltam, bent voltam fél napig, amíg meg nem jöttek a szüleim, ott volt velem, majd amint beléptek az ajtón elhúzott, mondván, hogy unatkozik és az eredményt nem hajlandó megvárni. Velem kettesben nem mozdul ki, mert "olyan témákról kezdek el beszélni, amik nem érdeklik" és unatkozik velem (például sulival kapcsolatos dolgok). A haverjaival szó nélkül kimegy, mert ott nem unatkozik (isznak és verekszenek). Nem akar otthonról még elszakadni, mert ott "nyugodtak a körülmények". Fölöslegesen vesz hülye cuccokat, pl. minden vágya egy laptop volt, az apja vett neki egyet, erre nem rég eladta és vett egy jobbat, mondván nem tud rá elég nagy játékot tölteni (tőlem is és az anyjától is kért pénzt érte). Tavasszal lesz 2 éves a telefonja, elakarja adni és venni helyette egy iphone-t, mert most az a menő... Jövőnkről soha nem beszél és nem is szereti ezt a témát, mert szerinte "fölösleges gondolkodást vesz igénybe". Én szeretek menni sétálni és néha kimozdulni, de mindig hatalmas nagy botrány van belőle, mert ő csak punyadni akar bent.

Komolyan ez normális?



2014. dec. 20. 01:18
 1/7 anonim válasza:
100%
Hogy bírtad ki 2 évig? :o Szerintem minél előbb hagyd ott. Nem szeret téged, ez nyilvánvaló. Ha estleg megkérdezné az okát (ha megkérdezné...), akkor mondd neki, hogy komolyabb kapcsolatra vágysz. Őszintén szólva engem nem érdekelne mit gondol, ha így áll hozzá a dolgokkhoz és a kapcsolatot sem szeretném fenntartani vele... Elég szégywn, hogy így áll hozzá a dolgokhoz. Belül még teljes mértékben gyerek, ha pedig így bánik a pénzzel, a későbbiekben is csak a saját érdekeit fogja szemügyre venni.
2014. dec. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

*esetleg

*szégyen

2014. dec. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

ma 01:35


Gondolom te helyettesítenéd a barátját.:D

2014. dec. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kurtz Bickle ***** válasza:
Egyáltalán nem normális. Negyven évesen, tizenöt év házasság után még érthető lenne - bár akkor is szomorú - de így... Fiatal vagy még egy ilyen száraz alakhoz.
2014. dec. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Komolyan, ez kérdés? Te is tudod a választ. Ha így gondolod, ne tőlünk várj megerősítést...
2014. dec. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:
nyilván azért tetted fel a kérdést, mert Te is tudod, h nem az. Nem csak az a baj, h gyerekes. Az viszont tény, h a végtelenségig önző. Sztem ne pazarold az időt ilyen fiatalon olyan emberre, akire felesleges. Mert az. Egy ilyen emberrel nincs reális boldog jövő. Persze mellette maradhatsz fogösszeszorítva, ha már két évig kibírtad. De minek. Nem is értem, miért nem vágtad már ki, mint azt a bizonyos macskát.
2014. dec. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy nemsokára diplomázott embernek az a kikapcsolódása, hogy iszik meg verekszik(?) a barátaival? Minek jársz vele egyáltalán???
2014. dec. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!