Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem múlik el a szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem múlik el a szerelem? Van olyan hogy nem múlik el?

Figyelt kérdés
2 és fél éve vagyok az, már lassan egy éve nem vagyunk együtt és még mindig ugyanúgy szeretem, pedig már hiába. Bármit megadnék csak felejtsem már el végre.
2014. dec. 20. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Legyél szerelmes másba.
2014. dec. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
velem is ez van, 3 éve szeretem és már majdnem 1 éve nem vagyunk együtt. nem tudom elfelejteni
2014. dec. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
sosem volt ilyen gondom,egy fajta lelki gyengeség lehet,beképzelt kreált dolog,amitől nem tudsz szabadulni,orvoshoz menj esetleg.
2014. dec. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
nem lehet hogy ő az igazi? akkor viszont vissza fog térni
2014. dec. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez nem mesefilm.
2014. dec. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nem múlik el.Ha igazán szeretted. lesz más és őt is megszereted..máshogy.. és akit most szeretsz.. halványodik.. de lesz.. csak már nem kavar fel, nem bonyolít, nem lennél vele.. csak egy hatalmas mosoly/sóhaj lesz..
2014. dec. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nagyon szeretted, akkor még jó darabig szenvedni fogsz miatta... egy ilyen nem múlik el csak úgy. Hidd el nekem, én tudom, milyen... A legjobb megoldás az lenne, ha találnál valaki mást, és akkor elfelejtenéd a csajt. De ez nem valószínű hogy összejön még egy darabig... Meg kéne próbálnotok még egyszer...
2014. dec. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!