Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Okkal szakítottam a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okkal szakítottam a párommal, ő pedig azt mutatta, hogy nem érdekli. Tényleg így lett volna?

Figyelt kérdés

3 éve voltunk együtt. Mindig is azt mondta, hogy soha nem akar elveszíteni, én vagyok számára az egyetlen és ha nem lennék, akkor megszűnne körülötte minden. Ehhez képest nem becsült meg, többször fájdalmat okozott és én még ezek után is adtam neki esélyt. Legutóbb még meg is alázott, nekem pedig nem kellett több...szakítottam vele véglegesen. Én úgy gondoltam, hogy ennyi idő után legalább normálisan el tudunk köszönni egymástól, hiszen vannak csodás emlékeink. Legalább egy ölelés vagy ha az nem is, akkor valami őszinte érzelem. Ehelyett ő megvonta a vállát, mondta, hogy oké, flegma volt és bántó. Miért viselkedett így? Ebben mi a jó? Többet úgysem találkozunk... Nem értem.

Én 20/ N

Ő 22/ F



2014. dec. 20. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy paraszt!!
2014. dec. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
majd később fog rájönni, hogy milyen fontos voltál neki. És te addigra túllépsz rajta, szóval meg fogja szívni nyugi. Most próbáld elfelejteni, és a jövődre koncentrálni.
2014. dec. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 To7ka ***** válasza:

yyzzyy jól leírta, neki ilyen viselkedésre volt szüksége, hogy elviselje a szakítást. Ez nem jelenti azt, hogy nem fog neki még sokkal jobban fájni. Hiába 22 éves, gyerekes, Te érettebben próbáltál viselkedni, neki meg majd szépen visszacsap ez a flegma stílus.


Viszont... Az ilyen srácok (minden negatív amit leírtál róla), nagyon sokszor úgy gondolják, hogy simán visszamehetnek a lányhoz akivel régebben is úgy bánhattak ahogy csak akarnak..:/ Majd legyél okos, ha pár hét vagy hónap múlva ráébred, hogy kellesz neki, innen ne hagyd magad visszaszerezni!:)

2014. dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert egy bunkó p*csfej aki próbálta játszani a megtörhetetlen nagy fiút. Ne foglalkozz vele, emeld fel a fejed és menj tovább.
2014. dec. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
nem értem a nőstény logikát! mindig a bunkó kell nekik aki rendes kedves az legyünk barátok lerázós szöveg! megérdemled ! ne pitsogj itt már unalmas minden 2 kérdés erről szól.....
2014. dec. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat, hálás vagyok értük!

Kedves 5.: az utóbbi pár hónapban romlott meg sajnos a kapcsolatunk, egyébként nem az a tipikus bunkó srác...tisztelem saját magam annyira, hogy 3 évig nem maradnék egy általad leírt tahóval. Az meg szerintem nem baj, hogy adtam magunknak lehetőséget, hogy helyrehozzuk. Nem sikerült, ezért is volt a szakítás. Akkor mit nem értesz?:)

2014. dec. 20. 11:53
 7/7 RRR ***** válasza:

mivel fiatal,tapasztalatlan ilyetén helyzetekben

ezért reagált így

fogalma se volt ,hogy mit kellett-kellene tennie jelen szituban

ne rágd magad rajta,úgyse változik meg a múlt..

2014. dec. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!