Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerre lehet az ember két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre lehet az ember két emberbe szerelmes?

Figyelt kérdés
Kérlek ne ítéljetek el, hülye érzelmeket nem lehet befolyásolni. 1,5 éve vagyunk együtt a párommal, nagyon szeretem őt, mindig hűséges voltam hozzá. Viszont megtetszett egy foglalt férfi, aki már elég régóta foglalt, és sajnos beleszerettem. Egyáltalán nem szeretnék lépni, mert szeretem a páromat, csak akkor is nagyon furcsa érzés. Szerintetek lehetséges 2 embert szeretni, vagy csak megkavarodtam?
2014. júl. 8. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Te vagy az Bella?
2014. júl. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
NEM LEHET!
2014. júl. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem
2014. júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Lehet.

csak ugye mindenkibe bele van sulykolva, hogy monogámnak kell lenni, és lehülyézik, qurvázzák azt, aki két embert szeret..

2014. júl. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Már 25-ször kérdezték, de még mindig nem lehet!

Kívánni lehet. Vágyakozni lehet. De szerelmes nem lehetsz kettőbe egyszerre.

2014. júl. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

A jelenlegi párodhoz már csak baráti szeretet köt. Meg a megszokás és a biztonság igénye. Félsz az egyedülléttől. Félsz a csalódástől. Félsz a visszautasítástól.Az újhoz meg mindent elsöprő szerelem fűz. Senki sem ítélhet el Téged az érzéseidért. Én azonban nem értem,hogy miért úszol az árral szemben. Próbálkozz az újjal. A lelked fontosabb,mint mások véleménye. A réginek meg mondd meg,hogy maradjatok barátok. Mert az már csak barátság. Azt hiszed a mostani párod nem veszi észre,hogy valakibe beleszerettél? Csak nem mondja ki ezt Neked soha. Látszik Rajtad,hogy fel vagy villanyozva,a szemed is máshogy csillog,egyszerűen,mintha kicseréltek volna. De érzi ő azt,hogy nem miatta van mindez. Én nem lennék mérges akkor sem,ha szerelmes lennék belé,ha a barátom/férjem ezt így megmondaná,hogy beleszeretett valakibe és nem akar már tovább velem lenni. Ilyenkor el kell engednie.

N

2014. júl. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak ha így döntenék, akkor sajnos elég sok ember sérülne körülöttünk, mert a férfi majdnem egy évtizede foglalt. Morális okokból biztosan nem lépnék.
2014. júl. 8. 11:14
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja, és persze, nem tudom, hogy mit gondol a férfi rólam, mert egyszer találkoztunk, akkor is társaságban. Mikor megláttam, majdnem elájultam :( tényleg nagyon nehéz dolog ez.
2014. júl. 8. 11:15
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem is pont ez volt az állás...elhagytam a párom,aztán kiderült,hogy a másik srác nem akar tőlem semmit...azóta is szenvedek ezzel az egésszel ,mert szeretem a párom és ő is engem még sem vagyunk együtt és nem is tudjuk mit csináljunk...
2014. júl. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én a helyedben kicsit várnék, hogy tisztázódjanak bennem az érzések. Ez az a helyzet szerintem, mikor az idő segíthet. Letisztul benned, hogy csak egy hirtelen fellángolás volt-e ez a részedről az új iránt, és a régit szereted stabilan. Vagy a második eset, hogy valóban beleszerettél az újba, tartósan. Ha az első, maradsz a pároddal. Ha a második, lépned kell az új felé. A lényeg, hogy ne csapd be magad. Az élet rövid, az időd véges.
2014. júl. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!