Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nagyon korai?

Figyelt kérdés
Barátom felajánlotta azt hogy aludjunk nála, 2 hete vagyunk együtt és mind a ketten 17 évesek vagyunk. Mindig szexszel végződik az ottalvás?
2014. dec. 21. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:

nem csak szerinted, 2 hét után nekem is korai lenne

nem mindig, csak gyakran

2014. dec. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem ne aggódj. Lehet h csak jol esne neki ha olelgethetne a csajat almaban is:3 Ha megis szexet akar akkor igen utasitsd el.. Ha szeretbmegerti ha nem akkor csak szexet akar. L
2014. dec. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mindig, csak ha mindkét fél úgy akarja. Szerintem 2 hét után simán ott aludhatsz nála.
2014. dec. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Költőnő? ***** válasza:
ottalvás az sztem lehet oké, és van, h szex lesz belőle, van, h nem. Tisztázd vele sztem, h ha rá is bólintasz: akkor is csak szex nélkül szeretnéd egyelőre.
2014. dec. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%

Na ezzel cseszitek el általábam ti nők a párkapcsolataitokat még az elején. Nekünk férfiaknak napi szintű biológiai igényünk a szex, ti meg elvárnátok hogy akkor is nekünk kelljen magunkon segíteni, ha egyébként van párunk. Részemről én eléggé meguntam ezt. Nekem olyan nő szóba se jöhet aki még a harmadik találkozásra se vágyik szexre.


Ha hetekig-hónapokig éheztetitek a férfit szexuálisan akkor ne csodálkozzatok ha keres mást, megcsal, szakít, stb. Főleg ha az a férfi már a megismerkedésetek előtt is sok-sok hónapig vagy akár évig volt magányos.

2014. dec. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg, hogy kuffantás ne legyen.
2014. dec. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!