Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 évesen gyerek? Csak szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen gyerek? Csak szerintem korai?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok a barátnőm 19.4 éve vagyunk együtt boldog párkapcsolatban.

De ő tegnap felhozta a baba témát.Amire én egy kisebb sokféleséget kaptam,úgyhogy el is mentem este inni.Amire a barátnőm kicsit megsértődött...

Hogy lehet finoman közölni,hogy nem?Alapunk sincs hozzá.Időm se lenne mert annyit kéne dolgozni.

Attól félek ez a téma megronthatja a kapcsolatot.

Mit tehetnék?


2013. okt. 13. 14:03
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
drágám...még túl fiatalok vagyunk hozzá.
2013. okt. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
Korai az még...
2013. okt. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
77%
Felesleges finomkodni, a barátnőd egy hatalmas idióta, ha már most vállalna gyereket... A finomkodásból úgysem fog érteni.
2013. okt. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 Sir Sarcasm ***** válasza:
Ha nem tudjátok eltartani, akkor egyértelműen korai. Anyám is 20 évesen szült először, persze volt némi anyagi háttér. Mondjuk azóta eltelt pár év, de még mindíg be lehetne vállalni, ha meg tudnátok oldani.
2013. okt. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 Sir Sarcasm ***** válasza:
Az én személyes véleményem pedig az, hogy soha nem csinálnék gyereket eerre a világra, valamint 20 évesen még inkább kiélvezném az életet, nem kötném le magam. Férfiként így gondolom, az már más kérdés, hogy a barátnődnek ez minden álma.
2013. okt. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
Itt nem finomkodni kell, hanem a szemébe mondani, hogy ez egy baromság. 20 évesen mégis minek gyerek, hisz jóformán még ti is azok vagytok. Anyagi háttér nélkül meg főleg.
2013. okt. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy szeretne velem családot alapítani.Együtt neveljük fel a közös gyerekünket.
2013. okt. 13. 14:13
 8/50 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon nemes gondolat, csak éppen még nincs meg hozzá a hátteretek, ráadásul a leírásod alapján te nem is akarsz gyereket. Mint mondtam, azzal nincs gond, hogy ilyesmire vágyik, csak épp a gyerekvállalás ennél sokkal összetettebb dolog. Ha meg gyereket akartok nevelni, akkor úgyis sokáig együtt kéne még lennetek, szóval ráértek még.


Ez persze csak az én véleményem, de szerintem beszéld le róla, mert az ilyen "19 évesen szerelemből vállalunk gyereket" történeteknek a legritkábban van jó vége.

2013. okt. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
48%
Csak manapság gondolják hogy 20 évesen gyerek még. Nagymamám 18 évesen szülte anyukámat 20 évesen pedig anyukám húgát. Szépen fel tudták őket nevelni. Egy másik példa én egyetemista vagyok most és a szobatársam aki 20 éves most szült. Nyáron pedig az esküvőjük volt. Mi a francért korai 20 évesen gyereket vállalni? Felnőtt emberek vagytok elvileg! Az más kérdés hogy gyakorlatilag 30 évesen is tehetetlen kisgyerek szintjén vannak sokan.
2013. okt. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
#9 Na ja csak 70 évvel ezelőtt kicsit más volt a világ... Az az átlagember aki ma gyereket vállal 20 évesen, az hülye.
2013. okt. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!