Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik valaki írna aki ráér? 18L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik valaki írna aki ráér? 18L

Figyelt kérdés
Szeretnék beszélgetni valakivel a szerelmi életemről aki már tapasztaltabb és ráér kicsit meghallgathatna mert tökre kivagyok bukva. Köszönöm!
2014. dec. 21. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én rá érek és szívesen meghallgatlak és adok tanácsot bármiben és szívesen beszélgetek! :)

22F

2014. dec. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Itt rohadt elfoglalt mindenki így vasárnap délelőtt.
2014. dec. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia 29/F éppen van egy kis időm.

Írhatsz ha gondolod.

2014. dec. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
persze, de az a baj, h pofátlanul őszinte vagyok, kibírnád?:D
2014. dec. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is meghallgatlak ha írsz
2014. dec. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Senkit nem èrdekelnek a gondjaid-.-
2014. dec. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz, szivesen segítek amiben tudok. 25F
2014. dec. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Írhatsz!

30+ F

2014. dec. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Na tehát a történetem a következő: 18 éves lány vagyok, még szűz (ha ez számít) még sosem volt komolyabb kapcsolatom, sokak szerint jól nézek ki, bár én keményen önbizalom hiányos vagyok. 3 hete elmentem a barátnőmhöz egy szórakozóhelyre (a barátnőméké a kéró) ahol egy kicsit becsíptem (nem bírom a piát).

Megismerkedtem egy fiúval. A fiú 23 éves még sosem volt barátnője ez biztos mert barátnőm ismeri évek óta. Viszont nekem első találkozásunknál azt mondta, hogy még nem is volt úgy lánnyal, azaz még szűz. Én ezt elhittem , mert elég tapasztalatlannak tűnt, pl nem olyan jól csókolt, nagyon vert a szíve tényleg mint aki először csinálta életében. Na mind1. Azt is mondta, hogy szépnek tart tetszem neki. Én ezt nem hittem el, de ráírtam másnap fb-n. Olyan szótlan volt. Le is lépett hamar. Azt gondoltam nem tetszem neki ha ilyen és nem írkáltam már neki. Na aztán pár nap múlva ő írt rám. Mondom oké ez még nem jelent semmit nem áltatom magam. Aztán megint rám írt, jó mondom oké talán picit tetszem neki? Beállítottam közeli ismerősnek és megnéztem miket lájkol. Egy lány képét sem lájkolta az enyémen kívül. Aztán én írtam rá megint olyan szótlan volt meg minden. Na mind1 utána pénteken elmentem barátnőmhöz a szomszéd városba ugye ahol van a kéró (ebben a városban lakik a fiú is). A fiú nem volt ott de én tök jól elvoltam. Már kezdtem elfelejteni amikor másnap rámírt, hogy

milyen volt a buli megyek-e jövőhéten mert hogy akkor jön ő is. Jól elbeszélgettünk oké minden. Aztán barátnőm este rámírt, hogy találkozott a fiúval. És hogy a fiú hiányolt engem nagyon meg azt mondta hogy 'mi van akkor ha össze akar velem jönni' meg hogy hol vagyok stb. Na mind1. Tehát rá egy hétre taliztunk. Oda jött hozzám megcsókolt ölelgetett meg minden. El kezdtünk beszélgetni. Mondta hogy a munkahelyén is sokat eszébe jutok, milyen lenne velem, meg hogy állandóan várja, hogy írjak. Én meg mondtam neki, hogy akkor azért van az hogy fel lép fb-re és le is lép sokszor Mondta hogy azért. Meg hogy mindig nézi fent vagyok-e. Meg hogy 3 hete látott azóta nem felejtett el. Aztán rátértünk arra a témára hogy szűz-e még vagy sem. És meglepődtem mert azt mondta hogy volt már lánnyal! Pedig a haverjai (akik nekem nem hazudnának mert ismernek régóta) is azt mondták hogy nővel még nem látták. Meg nem értem múltkor miért mondott mást. Meg én olyan tapasztalatlannak éreztem. Ja meg a történethez hozzátartozik hogy apukám rendőr. És a fiú még azt is mondta hogy várjuk meg míg a 18-at betöltöm mert hogy tart apámtól. 2 hét múlva lesz a 18. sz.napom. Tehát ezek történtek.

Aztán a buli végén kikísért a buszmegbe és megkért hogy majd írjak már rá most én. Jó oké tegnap ráírtam. Erre megint olyan szótlan volt. Mondta hogy másnapos meg nincs jó kedve. Kérdeztem hogy a tegnapiakat komolyan gondolta-e azt írta 'nem tudja'. Utána kérdeztem hogy csak a pia beszélt-e belőle vagy van benne igazság amiket mondott? Mondta hogy van benne igazság de egyenlőre hagyjuk még ezt a kérdést mondom oké. Aztán lelépett mondta hogy majd beszélünk írtam neki hogy jó majd írjon. Ezt elolvasta délután 5kor amikor fent volt. Ma reggel nézem ott van az üzi alatt hogy látta 8:45kor. Tehát ez azt jelenti hogy megjelölte olvasatlanként az üzit aztán reggel megnézte megint. Talán azt várja írjak rá újra? Bár nem fogok már. Szerinted lehet esélye ennek?

2014. dec. 21. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!