Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadjátok a párotok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadjátok a párotok egy éjszakás kalandjait? Minden pasi tud legalább egy ilyenről beszámolni?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok ennek a híve, de mégis minden pasi tud ezzel büszkélkedni, pedig nekem ellenszenves dolog.
2014. dec. 21. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Fiatalabb korban szerintem majdnem mindenkinek volt egy éjszakás kalandja. Az nem mindegy hogy 1-2 esetről, vagy meg sem tudom mondani hányról van szó.
2014. dec. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Ha mindez már csak a múltja volna,akkor nem zavarna.Hiszen múltja mindenkinek van.Persze nem mindegy,hogy milyen,de egy-két ilyen eset fiatalabb korban szerintem még belefér.
2014. dec. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Nyugi nőknél is elfordul.


Nálunk, ezzel nem volt, se nekem, se Páromnak, mivel tudtuk, hogy az a múlt és az elmúlt, nincs értelme ezzel foglalkozni, agyalni feleslegesen, felnőtt érett ember ezen nem akad ki.

És a Párom sosem büszkélkedett ezzel és én sem, csak mikor szóba került elmondtuk ennyi.


N

2014. dec. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elfogadom, persze. Nekem is volt, nő vagyok. Akkor most akadjunk fenn a korábbi párkapcsolatokon is? Azokkal is szexelt... Bár olvastam már ezen az oldalon olyat, aki kifogásolta, hogy a barátjának aki közelített a 40-hez már több, mint 10 nővel volt dolga, mert szerinte ez nem normális dolog, és betegesen sok. Hajrá, keressetek szüzeket! :)
2014. dec. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kénytelen vagyok elfogadni,de egyáltalán nem tolerálom.Csak engem ne csaljon meg ez a lényeg!
2014. dec. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!