Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anál téma? Ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál téma? Ti mit gondoltok erről? Önzőség?

Figyelt kérdés
Páromnak mindig nagy kedvence volt az anál. (Eddig minden barátnőjével kipróbálta.) Én sose csináltam, ezért kipróbáltam vele néhányszor, de nekem nem jött be, egyáltalán nem volt jó érzés. Ezt meg is beszéltük és néhány hónapig nem csináltuk. De most megint előjött a téma. Ő nagyon akarja, állandóan mondja, hogy csináljuk. Én nem szeretném, de hiába, erőlteti, azt mondja, hogy ez a szükséges rossz nekem és önző vagyok, hogy nem engedem, mert neki ez KELL. Ti mit gondoltok erről? Önzőség? Pedig ezen kívül mindent megadok amit szeretne.
2014. máj. 8. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne önzőség? Miért csinálj olyat, amit nem akarsz? ... ez nem kötelező!!! Ha ezt nem érti meg, akkor így járt.

Inkább az ő részéről lenne önzőség szerintem...

2014. máj. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

CSAK azt csináld, ami NEKED jó. Ami nem tetszik, azt ne, és ha a párod ezt nem veszi tudomásul, akkor Ö az önzö!

Ha téged erre kényszerít, az a amegeröszakolás egyik fajtája.


HA neki ez KELL, akkor zavard el.

2014. máj. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy akkor OK, ha elötte te is csinálhatod neki egy vibrátorral - csak hogy tudja, milyen is az.
2014. máj. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ő az önző.
2014. máj. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ő az önző.
2014. máj. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
szükséges rossz az a fogorvos, mert utána jobb lesz. mikor az anált ismételgeted, attól nem lesz semmi se jobb. csak rossz tapasztalatokat szerzel be.
2014. máj. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
és úgy vedd az előzőt, hogy én szeretem, szóval nem az anál ellen vagyok, hanem az anál ellen annál, aki tudja, hogy nem szereti.
2014. máj. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg ha szereted, megteszed neki nagy ritkán. Nem annyira vészes, hogy nagy ritkán nem bírnád ki! Nem írtad hogy fáj! Csak nem élvezed. Vagy köss vele alkut, hogy cserébe te is seggberakod egy felcsatolhatóssal olyankor.

Nem hiszem el hogy van olyan dolog, amit egy szerelmes ember nem tenne meg a szerelméért.

És az is hihetetlen hogy felnőtt emberek lévén nem vagytok képesek kölcsönös kompromisszumot kötni!

Ha meg nem tetszik az hogy egy nőnek olykor odaadónak is kell lennie, akkor hagyd el! Boldogulj egyedül!

2014. máj. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyikőtök sem hibás, csak egyszerűen nem illetek össze.
2014. máj. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se illetek össze. Láthatóan te nem akarod, ő meg folyton nyomja a sódert, hogy csináljátok. Egyáltalán nincs tekintettel rád...


Mond meg neki, hogy te is megdugod felcsatolhatóval...meglátjuk mennyire akarja erőltetni utána.


Ha nem áll le, szerintem ne maradj ezzel a pasival...semmibe veszi hogy neked rossz az anál.


Amúgy én nem is engedtem soha senkinek. Szerencsére a férjem partner ebben... nem izgatja a dolog. Hála égnek.

2014. máj. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!