Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Goodlike1104 kérdése:

Van egy lány akit teszik nekem, csak egy másik pasi tetszik neki, nem én, már nagyon régóta beszélünk és szeretem, csak nem tetszik neki a külsőm és nem lehet köztünk semmi, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. dec. 22. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kizárólag a külsőd miatt utasít el, akkor meg sem érdemel.
2014. dec. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni. Ha nem jössz be neki, akkor sajnos kár ezen agyalni. Pláne, ha neki más kell. Amúgy ha lenne esélyed, az már kiderült volna valószínűleg. Lépj tovább, és ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel!
2014. dec. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni:( Én voltam így egy sráccal, és aki már elsőre sem jön be nekem semennyire külsőre, az nem is fog megváltozni sajnos :(
2015. febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!