Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mit jelent ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent ha a barátom szex után nem szól hozzám, csak nyomkodja a telefonját?

Figyelt kérdés
2014. dec. 22. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
unatkozik, vagy nem fáradt le rendesen :D
2014. dec. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

kielégült szexuálisan.

Jó voltál, holnap ugyanitt.

2014. dec. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Valami baj van köztetek szerintem.


Párom mesélte, hogy volt olyan nője, akitől szó szerint megundorodott minden aktus után. Nem mondom, hogy nálatok ez van, de ki tudja.


De mármint úgy nem szól hozzád, hogy látszik, hogy nem is akar veled beszélni, vagy csak bepunnyad, és belefeledkezik a telefonjába? Mert ha az utóbbi, akkor az szerintem normális, sok pasinak kiürül az agya szex után.:D

2014. dec. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak törli az előzményeket. Én szexhez inkognitóablakot szoktam használni, de ha ő a telóján nézni, azon lehet, hogy nincs.
2014. dec. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3 akkor az aktushoz hogyhogy volt gusztusa? :D
2014. dec. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4. :DDDD

lehet, hogy nem fáradt, lehet az is, hogy sz4r vagy és éppen facebook-on kibeszél a barátnőivel.

2014. dec. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Telefon függő.
2014. dec. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jót biztos nem
2014. dec. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagyis a telefontól függ, hogy mit csinál vele?
2014. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!