Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit írnátok neki, hogy laza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írnátok neki, hogy laza legyen és ne erőltetett?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akivel megismerkedtem, és mondtam neki egy ideig most nem tudunk találkozni, a munkám miatt. 2 hétig. Én adtam meg neki a számom, azzal, hogy ha unatkozik nyugodtan hívjon fel. Nem kezdő már biztos rájött, hogy belé vagyok esve, ráadásul mikor megadtam a számom, megcsörgetett, és mondta legalább már nekem is megvan az ő száma. De ezt úgy mondta mintha én azért könyörögtem volna. Tényleg szerelmes lettem belé és már hiányzik, de ezt nem akarom h tudja mert amúgy akkor én udvarlok majd a végén neki, viszont szeretnék írni legalább egy sms-t neki, valami vicceset érdeklődőt, de ne olyat amiből rögtön kiderül h alig vártam h írjon de mivel nem tette ezért én írtam.
2010. febr. 2. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak le akartam ellenorizni, jeee ez tenyleg a te szamod:)))
2010. febr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
bar ez hivasra jobb smsre nem annyira, ki tudja
2010. febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!