Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan hosszabb távú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hosszabb távú szeretői kapcsolatotok, házasság, vagy komoly párkapcsolat mellett, amiben sosem buktatok le, sosem derült ki?

Figyelt kérdés
köszi

2014. dec. 11. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Volt! :-)
2014. dec. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
13 éve van
2014. dec. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vállalnék akkora rizikót, hazudást senkiért, mint amit egy ilyen titkos kapcsolhat igényel. Komoly kapcsolatban eszembe sem jutna mással összemelegedni, de még komolytalan kapcsolatban sem. Ebben nagyon konzervatív vagyok.
2014. dec. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
13 éve?? uh
2014. dec. 11. 15:44
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
volt, sose voltam az a ragaszkodó típus, na meg az akkori párom nem is tudott annyi mindent nyújtani
2014. dec. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%
Nekem egy-egy szerető-korszakom jellemzően fél évig tart, utána megint évekig hűséges vagyok. Csak nemrég derült ki, hogy a feleségem csaknem az összesről tudott, vagy legalábbis megérezte, hogy valami nincs rendben. Sohasem arénázott, mert tudta, hogy ő a legjobb nő, és soha nem cserélném el senkivel.
2014. dec. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%

másfél éves kapcsolatban 5x léptem félre, 4-el le is feküdtem. Sosem derült ki, akkori csávóm egy pötshuszár volt :) A mostani meg... :D Nem MEREM megcsalni :D Előbb-utóbb mindenki megtalálja azt akihez megéri hűségesnek maradni :)

17L

2014. dec. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van:-)
2014. dec. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
17 évesen 4x dugtál félre? :) isten ments, hogy ítélkezzek, de ha igaz a mondás, hogy k***ból lesz a legjobb feleség, akkor irigylem a jövendőbeli férjedet:D
2014. dec. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen egy kapcsolatomban volt. Bosszúból csináltam, és sosem derult ki. Mindig mindent toroltem a telefonomból (nem az egész híváslistát, hanem csak azt az egy számot) sms-t is. De amúgy ezek a dolgok késobb mindig visszautnek az életben, nem tanácsos belemenni ilyenekbe.
2015. márc. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!