Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiküket választanád? 20/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiküket választanád? 20/L

Figyelt kérdés

1, Az igazit:


-csak iránta érzel múlhatatlan szerelmet,ez soha nem is változik

-ő az egyetlen akinek minden mozzanatába,érintésébe,szavába ,,belehalsz"

-nagyon hasonló jellemek vagytok,sok a közös pont,pillantásokból megértitek egymást

-ő a másik feled,csak vele vagy egész

-a szeretkezés leírhatatlan élmény vele

-külsőleg is minden porcikája megfelel az ízlésednek,álompasi,mintha a képzeletedből alkották volna

Viszont:

-hosszútávon nem tudtok meglenni egymással,túl nagyok a szakadékok köztetek (amik nagyja pont a túlzott hasonlóságból adódik mivel a negatív tulajdonságok is nagyjából egyeznek)

-alapvetően szörnyen depresszív,zömében mindig csak lehúz

-azonban igazán a mennyekbe is csak ő képes repíteni ,senki más

-nincsenek nagy viták,szóváltások,kiabálás sohasem,csak ,,csöndes gyilkosságok"amik teljesen felemésztik a kapcsolatot,nem is tudtok soha gördülékenyen túllendülni bárminemű problémán

-valószínűleg nyomorban élnél ha rajta múlik,nem nagyon találja fel magát,függőségekre hajlamos,a depresszió sokat kivesz a cselekvőképességéből


...mindezek ellenére ő az igazi,életed szerelme,más iránt képtelen vagy érezni,de sose lenne jó életetek együtt.


2, Egy másik adott személyt:


-életvidám

-mindig kihozza belőled a lehető legjobb oldaladat

-mellette nagykanállal falod az életet

-mindig képes felvidítani,maga a megtestesült vidámság

-a jég hátán is képes lenne megélni,sosem kellene a nyomortól félned

-jó családapa válna belőle

-sokszor van kiabálás,vita,de amilyen hamar jön úgy el is megy,soha többé nem rágódtok ugyanazon,mintha meg sem történt volna


Viszont:

-csak az elsőbe vagy szerelmes

-tudnád,tudod szeretni őt,de azt a minden elsöprő szerelmet csak az első iránt tudod érezni

-csodás vele a szex,de közel sem olyan nagybetűs szeretkezés mint az elsővel

-nem igazán a te ízlésed külsőleg,nem néz ki túl jól,de megvan a kellő vonzalom


Mindkettő halálosan szerelmes beléd,mindkettő lehozná neked a csillagokat...de csak a második képes megadni igazán azt amire szükséged van,mellette csodás életed lenne,tudnád szeretni,azonban mindig az első lesz számodra az igaz szerelmed halálod napjáig,de tudod életed rossz vágányra futna mellette akármekkora is a szerelem.


Fölösleges feltételezés természetesen én is tudom,de érdekel ki mit választana ilyen helyzetben,amikor nem érvényesül hogy ,,az igaz szerelem mindent legyőz".


Kort és nemet is ,valamint érvelést ha lehet!Köszönöm aki veszi a fáradtságot. :)


2014. dec. 23. 00:11
1 2
 1/13 Magyarmanó ***** válasza:
Az elsőt, ha kölcsönös. 15/F
2014. dec. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az elsőt, a leírtak alapján úgyse sokáig lennél a másodikkal.
2014. dec. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az elsőt, bár tegyük hozzá, nekem nem lenne az "igazi" sosem egy olyan ember akivel csak szarul érezhetem magamat az állandó depressziója miatt. És miért élnénk vele nyomorban? Az nem csak a srácon múlik, manapság a nők is képesek akár egyedül is elérni, hogy jó életük legyen, a srácnak abszolút semmi köze ahhoz, hogy nekem milyen életem lenne később.
2014. dec. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Első. A másodikkal úgy alapjában véve nincs értelme együtt lennem, ha nem szeretem. Csak úgy lenne...
2014. dec. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A jövőképen a következő:

2ikhoz hozzámész, az elsőt megtartod szeretőnek.

Amúgy a másodiknak sokkal szimpatikusabbak a tulajdonságai.

Komolyságot sugall, nem egy hisztis óvodást.

Úgyhogy én mindenképp a 2ikra szavazok, az elsőre jó gondolni, a 2ikkal meg jó élni :)

23F

2014. dec. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 viktorvarga ***** válasza:
ha dugni akrsz akkor azt válazd akivel jobb dugni ha meg komolyba gondolkozol meg azt melyik szeretni fog akkor is ha csunyaleszel,kb 5 éven belül.35f
2014. dec. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egészen a"mellette csodás életed lenne,tudnád szeretni,azonban mindig az első lesz számodra az igaz szerelmed halálod napjáig,de tudod életed rossz vágányra futna mellette akármekkora is a szerelem" mondat részig 100%-ig biztosra mondtam volna hogy az 1. de így...hát kedves kérdező nehéz helyzetbe vagy mondhatom.Mivel én fiú vagyok így lehet nem lesz a válaszom hasznos,de azért mégis leírom.Számodra melyik a fontosabb?A jólét vagy a boldogság?Mert ugye teljesen boldog csak akkor lennél ha az elsőt választanád,jóléted pedig csak akkor lenne ha a 2. mellé állnál.Na most az elsőre ízt írtad"nem nagyon találja fel magát,függőségekre hajlamos,a depresszió sokat kivesz a cselekvőképességéből " ez nagyban befolyásolhatja azt is hogy szeret téged.A függőség(pl. alkohol,neagyisten drog) nagyban megtudja változtatni az ember viselkedését,akár azokkal szemben is akiket tiszta szívünkből szeretünk+a depresszió pedig elvakítja és csak mindenben a rosszal látná(lehet hogy benned is).DE!ha vigyáznál rá akkor lehet megóvnád ezektől és közös erővel ráveheted arra,vagy elindíthatod egy olyan úton hogy a jólét is meglegyen,vagy legalábbis ne a nyomor.A 2.-al az a helyzet hogy neked és a gyerekeidnek lehet jó élete lenne (anyagilag) de te viszont lehet hogy életed végéig azon rágódnál hogy inkább az elsőt kellett volna választani,mert vele LEHET hogy boldogabb lennél... 17/F
2014. dec. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Ha a legelső sort komolyan gondolnád, akkor ez a kérdés nem is létezne. 5 soron belül jelented ki, hogy elmúlhatatlan szerelmet érzel valaki iránt, majd teszed fel a kérdést, hogy megérné-e otthagyni valaki más miatt.
2014. dec. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. Ezek a kategóriák a te nézőpontod alapján felvázolt lehetőségek. Nekem egész más gondolataim vannak a "megfelelő partner" fogalmáról.
2014. dec. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

En a masodikat valasztanam, mert az mar csak igazi no, akibol jo csaladapa valna :D


21/F

2014. dec. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!