Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem hisz benne, bennünk, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hisz benne, bennünk, hogy menne ez a kapcsolat, fél hogy megváltoznánk. Fogadjam el? Küzdjek tovább?

Figyelt kérdés
Van egy lány (16) én is annyi vagyok. Többek vagyunk mint barátok, és amikor már ott tartottam, hogy bevallom neki mit érzek (tudta, hogy hogy érzek iránta, de azért elmondtam neki). És ő erre: ne rontsam el a gimis éveimet, csak 1-2 hónapot lát ebben a kapcsolatban, hogy mi elzárkóznánk a többiektől, csak a veszekedést látná (igaz nem mindig volt felhőtlen a kettőnk közötti viszony, de számomra mindig mindennél fontosabb volt az, hogy rendben legyen köztünk minden, és a problémákat sikerült is megoldanunk).Szóval nem hisz abban, hogy ez menne, és meg sem próbáljuk(én megpróbálnám de ő nem akarja mivel nem hisz benne). Érez valamit irántam, de az esze szerint nem jönne össze. Azt mondta, hogy nem nagyon tudom megváltoztatni a véleményét. :( Valahogy nem tudnám jobb belátásra bírni?Én nem akarok felhagyni az iránta való érzéseimmel. Vagy fogadjam el hogy ez van? Ti srácok/csajok mit gondoltok? Nálam most jelen pillanatban tanácstalanság van... :(
2014. dec. 23. 10:37
 1/6 viktorvarga ***** válasza:
100%
ne eröltesd.nem megy és kész,csak neked lenne szar.bezséld meg vele h csak dugás legyen néhanéha és kész..
2014. dec. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mar barat zonaba kerultel es innen nem nagyon tudsz kijutni. Majd egyik nap azon kapod magad, hogy osszejon egy olyan fiuval aki pont olyan helyzetben van mint te es akkor erdekes modon nem fogja erdekelni, hogy milyenek lesznek a gimis evek. Te meg csak nezel, hogy mi a fasz. Sajnos tapasztalatbol tudom. Szertintem probalj keresni mast es majd akkor hatha eszreveszi, hogy mit is veszitett, mast nem tudok tanacsolni.
2014. dec. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez már haladás a részéről, legalább nem köntörfalaz azzal, hogy "legyünk csak barátok". Annyira meg ne legyél már leereszkedő, hogy csak azért megváltozol, hogy beleess abba a tartományba, ami neki tetszik. Hagyd az egészet, nem érdemes nyomulni rá, pláne, ha már döntött. Ha továbbra is ezen kattogsz azzal csak magadat vágod tönkre.
2014. dec. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem. Idővel menni fog remélem, hogy találjak mást, most egyenlőre még nem hinném hogy menne.

Viszont szívesen várom továbbra is a többiek válaszát,tanácsát,véleményét!

2014. dec. 23. 10:55
 5/6 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem, hogy úgy 2-3 éve volt egy elég problémás kapcsolata, ahol a kapcsolat végén a srác mindenfélét hazudott a csajról, megfektette stb

Amikor ezt nekem elmondta úgy másfél hónapja láttam rajta hogy még mindig eléggé mélyen érinti. Lehet hogy fél hogy én is ezt tenném vele?

2014. dec. 23. 19:54
 6/6 anonim ***** válasza:

akit érdekelsz, az veled lesz. a többi rizsa.

nekem is nehéz volt elfogadni, pedig nő vagyok. fordítva is így megy. akivel megszakítottam minden kapcsolatot, pedig bele voltam esve, az is miatta volt, nem más miatt.

2014. dec. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!