Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek alapján lehet ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján lehet ebből komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
Neha nem tudom jozanul szemlelni a dolgokat ezert leirom targyilagosan. Neten ismerkedtunk, 3x randiztunk. A 3. randin foztunk, megtortent minden, csokolgat, puszilgatott egesz nap. Neha mondta h majd jo lenne ide v oda menni a jovobe. Viszont nem tudom mikortol szamit ez mar jarasnak es idegesit h meg nem akarta magat leszedni. Mikortol tarthatok erre igenyt h szova tegyem? Valamint jelent ez valamit h ennyire bujos volt a 3. randin?
2014. dec. 23. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valaki csókolózik valakivel az járás gyanús,kivéve ha nem titkos kapcsolatot akar.

Szóval kérdezz rá!

2014. dec. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te a ferfi vagy? vagy a no? Es honnan leszedni magat? Bocs, de nekem nem egyertelmu mi a kerdesed (elgepelesek miatt se teljesen).


Ha te a no vagy, akkor neked ez mar szamithat egyutt jarasnak, de egy pasinak nem feltetlenul az.

Ha a leszedes alatt, hogy szedje le magat parkeresorol vagy a face-en allitsa at magat az egyedulallobol mas allapotura dolgot erted, az nagyjabol semmikor nem elvarhato. Ebben en eleg fura nezeteket vallok, de szerintem ha tarskereson van fint valaki, akkor nem feltetlenul eri meg egy eppen kezdodo kapcsolat miatt kilepni vagy az adatlapon barmit is atirni. Egyszeruen azzal lehet kezelni, hogy mindenkinek visszair, hogy bocs most nem vagy ha olyan lelkuletu valaki, akkor valasz es visszajelzes nelkul hagy minden egyeb erdeklodot. Persze ha mar hazasodni keszultok, akkor azert jo lenne, ha nem maradna fonn a neten, hogy tarsat keres, baratra vagyik vagy hogy egyedulallo:-).

A face-en pedig sokak nem szoktak ezt fontosnak tartani vagy amig uj egy kapcsolat akar honapokig nem irjak at, hogy kapcsolatban...mert egyszeruen nem tarzjak lenyegesnek.

egy baratom pl. hazaskent evekig nem jelezte hogy hazas, mert szerinte az ismerosei ezt mind tudjak, aki meg nem arra nem is tartozik es ne a netrol tudja meg rola az ilyen jellegu infokat. Mostmar termeszetesen font van, hogy ki a hazastarsa :-)

2014. dec. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megmondani. Ebből gy bármi lehet.

Ne tedd még szóvá.

Ez még nem járás. Járásnak akkor számít, ha bemutat az ismerőseinek, rokonainak, ha a külvilág felé is egy pár vagytok. Ez még csak pár randi volt, amikor jól érezte magát. Lehet, nem is akar többet. Légy óvatos, de ne mániákusan gyanakvó.

Tele vannak a társkeresők link és szédelgő pasikkal (nyilván nőkkel is), és igen jól tudják azt mondani, amit hallani szeretnél.

2014. dec. 23. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"idegesit h meg nem akarta magat leszedni"


3 randi után? Miért?

Szerelmet vallottatok egymásnak? Voltál már nála egyáltalán? Ismersz bárkit a köreiből?

2014. dec. 23. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. egy külsős reálisabbat tud rálátni. nő vagyok amúgy. voltam 1x nála és a társkeresőre gondoltam h onnan leszedje magát majd.
2014. dec. 23. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!