Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A barátnőm pszicho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátnőm pszichopata!

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja vagyunk együtt, de nagyon megszerettem ezt a lányt. Tetszett a titokzatossága, és a bája. Ezen kívül azt gondoltam, hogy szeretni is fog, hisz mindig olyan, csendes, és kedves. De mikor jobban megismertem megmutatta a foga fehérjét. Azt mindig tudtam hogy már elég régóta jár pszichológushoz, de soha nem akart róla beszélni, erre meg semmiképpen nem gondoltam. Az egyik nap olyan mint ahogy eddig ismertem (aranyos, bájos) a másik nap pedig bunkó, cinikus. Most hogy papírja van róla hogy antiszociális személyiség zavara van, nem tudom megéri-e vele maradnom. Egyre fusztrálóbbá válik az állandó kedélyváltozása, és az hogy olyan dolgokat vág a fejemhez, amiket nem érdemlek meg. Azonban nem hiszem hogy el tudom engedni. Valamelyik nap is olyan kedves volt, még reggelit is csinált. Had ne mondjam rögtön megbocsájtottam neki, hisz egész nap ilyen aranyos volt velem. Nem tudom mit csináljak. Valahol olvastam hogy a pszichopatákat nem lehet meggyógyítani, és nem képesek szeretni, de nekem nem úgy tűnt, mintha csak kihasználna. Szakítsak vele?
2014. dec. 23. 12:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
35%
Inkabb pont hogy torodesre van szuksege, probald meg elviselni de figyelni kell ra..
2014. dec. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
61%
Hát én nem mernék vele szakítani. Kitudja megélem e:D
2014. dec. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem azzal tennél vele jót ha figyelmes lennél vele és kicsit elnézőbb.
2014. dec. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
89%

aki pszichopata az SOHA nem fog szeretni igazán.

törődhetsz vele,élvezi is,de ő nem fog változni, nem fog másmilyen lenni mint ami.

ez nem vicc, és nem átmeneti.


én szakítanék,igen.

2014. dec. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
11%
szerintem ne add fel, ezért miért lenne pszichopata? szelídítsd meg és nyertél, ne fuss el.
2014. dec. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%

emberek,akik itt írják,hogy "legyél figyelmes "stb.

volt már pszichiátriai beteg párotok?

mert nekem igen, ugyan nem pszichopata,de sok vonása megegyezett velük.

nem lehet bírni,hosszútávon kiszipolyoz,te igyekszel ő meg hol ilyen,hol olyan. és lazán bunkó és ver át, nem bánja meg,bár jól eltudja játszani. nagy színészek és jól tudnak manipulálni.


kérdező,olvass sokat arról,hogy milyen is a pszichopata.

én menekülnék.

2014. dec. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
48%

Na jó, látom tiszta homály van nálad. Először is, az anti-szociális nem azt jelenti, hogy valaki pszichopata - rengeteg lehetőség van. én is anti-szociális vagyok, mégsem vagyok sem pszicho- sem szociopata. Ez túl tág fogalom.

Aztán, nyilván most ki van bukva (vagy nem). Van rá lehetőség, hogy tényleg pszichopata, de Te azt qrvára nem tudod megmondani (mi pedig, monitor mögül pláne nem).

Harmadszor pedig, a pszichopaták képesek szerelemre, csak átkattannak és inkább fog torz ragaszkodásnak és megszállottságnak tűnni, mint a klasszikus értelemben vett szerelemnek.


Ha te már most képtelen vagy hogy hozzáállni ehhez az egészhez, tipli. menj. Hagyd ott. Neked nincs rá szükséged, neki pedig rád. Nem tudod kezelni - ő pedig, ha pszichopata, nagyon magadról leszar téged.

2014. dec. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
55%

[link]


Te jársz rosszul.

2014. dec. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Csak magadat tennéd tönkre vele.
2014. dec. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
62%
Azért nem szakítasz, mert azt gondolod más nem jutna neked? Inkább vele mint egyedül? Ha attól hanyatt estél hogy reggelit készített ennél jóval nagyobb problémáid is lesznek mèg. Te életed, te döntésed.
2014. dec. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!