Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A barátnőm pszicho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátnőm pszichopata!

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja vagyunk együtt, de nagyon megszerettem ezt a lányt. Tetszett a titokzatossága, és a bája. Ezen kívül azt gondoltam, hogy szeretni is fog, hisz mindig olyan, csendes, és kedves. De mikor jobban megismertem megmutatta a foga fehérjét. Azt mindig tudtam hogy már elég régóta jár pszichológushoz, de soha nem akart róla beszélni, erre meg semmiképpen nem gondoltam. Az egyik nap olyan mint ahogy eddig ismertem (aranyos, bájos) a másik nap pedig bunkó, cinikus. Most hogy papírja van róla hogy antiszociális személyiség zavara van, nem tudom megéri-e vele maradnom. Egyre fusztrálóbbá válik az állandó kedélyváltozása, és az hogy olyan dolgokat vág a fejemhez, amiket nem érdemlek meg. Azonban nem hiszem hogy el tudom engedni. Valamelyik nap is olyan kedves volt, még reggelit is csinált. Had ne mondjam rögtön megbocsájtottam neki, hisz egész nap ilyen aranyos volt velem. Nem tudom mit csináljak. Valahol olvastam hogy a pszichopatákat nem lehet meggyógyítani, és nem képesek szeretni, de nekem nem úgy tűnt, mintha csak kihasználna. Szakítsak vele?
2014. dec. 23. 12:53
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
30* Vagyok én is úgy voltam vele , hogy nem tud szeretni. Később mikkor helyre hoztam , rá döbbentem arra hogy szeret sőt egyre jobban szeret olyan érzelmeket nyúlt felém hogy én a közelében nem érek. Mint ahogy írtam , veled nem fogja csinálni de mással fogja.
2015. márc. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!