Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem normális dolog külön aludni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy a férjemmel a kezdetektől külön szobában alszunk. persze van időnként, hogy nem, mert átmegyek és elalszok mellette, de nem jellemző. ez nálunk valahogy így alakult ki, úgy gondoluk mindketten, hogy ALUDNI egyedül jó :) szóval nálunk van gyerekszoba, ő szobája, én szobám. nemrég volt nálunk anyukám, és tök ki van akadva emiatt, azt mondja, hogy ez nem normális dolog, meg az sem, hogy pl. én otthon sem vagyok kinyúlt melegítőben és nem lépek ki a szobámból fésületlenül. rendesen úgy jött ki, hogy nem fog sokáig tartani a házasságunk...igaza lehet szerintetek? tényleg ezen múlik, hogy hallgatjuk-e éjszakánként egymás horkolását? én 28 vagyok, férjem 32, lányunk 4 éves.
2010. febr. 3. 09:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

ha mindkettőtöknek ez megfelel, akkor van harmónia, ez miatt nem borulhat fel a házasság

de szerintem a többség együtt alszik a párjával, mert meg van annak is a varázsa, amikor álmodban is ölelve vagy, vagy ha felébredsz egy rossz álomból egyből oda bújhatsz. Persze lelkileg erre nem mindenkinek lehet szüksége. és ha pont egyik félnek sincs akkor az pont jó :)

2010. febr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem normális.

25/L

2010. febr. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%

hát ez elég gáz már ne haragudj...mint a középkorban kb.apámat hallottad volna, az én szobámba halottam,hogy horkol anyám mégis 27 éve vele van.

Nem értelek de te tudod mit csinálsz,h akarod e még őt vagy sem,de ez így nagyon gáz az biztos

2010. febr. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindkettőtöknek jó, akkor normális. Nekünk is 2 hálószobánk van, és nagyon jól bejön. Külön alszunk, aztán, ha van kedvünk akkor egyikönk átmegy a másikhoz, és ott alszunk. Majd fordítva. Most jelenleg 2 hete együtt alszunk, most ez a jó. Fő a változatosság és van benne egy kis izgalom is.:)

Szóval, ha mindkettőtöknek jó, akkor jó.

2010. febr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

09:20

Miért lenne gáz? Magyarázd már el? Ne magadból indulj ki, valószínűleg neked ez nem jó.

De ha nekik jó, akkor mi kifogásod van ezellen?

Abszolút nem gáz, sőt, változatos.

2010. febr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
100%
Mi is külön alszunk, mert nekünk így jó! Semmi gond nincs ezzel!!!
2010. febr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem gáz...így jobb?:S Nekem furcsa,mert ha szeretsz valakit akkor vele alszol.

Az én férjem is horkol,de imádok mellé bújni, imádom ha átölel,hogy érzem a teste melegét az illatát...nemtudnék külö aludni tőle...és van nekünk is egy 6 hetes kislányunk:)

2010. febr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
még annyit hozzátennék, hogy én szeretek az ágyban tévézni, van, hogy éjfélig is elnézegetem, a férjem meg egy mezőgazdasági telepen telepvezető, ott hajnalban kell dolgozni járni, és ezért korán elalszik. csak azért írtam, mert van ennek praktikus része is (ja, anyám mikor nálunk volt, első este az én szobámban aludt, aztán rájött hogy jobb a vendégszoba :)) tényleg sokáig tévézek vagy olvasgatok.
2010. febr. 3. 09:30
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Inkább szokatlan.Régen az arisztokratáknál volt külön szoba.Az együttalvás azt is jelenti,hogy együtt fekszünk-kelünk,érezzük a másik közelségét,azt,hogy összetartozunk,akkor is ha CSAK alszunk.

Ez azért nem biztosíték a jó és hosszú házasságra,mint ahogy a különalvás sem vezet mindig váláshoz.A házasság sokkal többről szól,mint az éjszakai alvás.

Az pedig csak jó,ha ápoltan nézel ki otthon is.Ha nektek jó a külön szoba,akkor semmi baj.

2010. febr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is külön alszok a páromtól, pedig imádjuk egymást. Néha aztán összebújunk.

Én szeretek még egy filmet este betenni, és olyan jó érzés, hogy nyugalomban megnézhetem, nem zavarok vele senkit.

Kinek ez, kinek az jön be.

2010. febr. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!