Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A barátommal már több mint 4 hónapja vagyunk együtt. Ő már 3 hónapja minden hétvégén nálunk alszik, engem viszont még csak be sem mutatott otthon. Úgy volt, h karácsony valamelyik napján visz haza, de amelyik napra ő gondolt, az nekem nem jó, mert családi ünnepség lesz, a köv. nap pedig állítólag nekik nem jó, mert valamire az anyukája készül ezért az egészet azzal lezárta, h "Majd akkor máskor!". Nekem egész január nem lesz jó, mert vizsgaidőszakom van és készülni fogok rájuk... Már nem tudom hová tenni ezt az egészet. Engem szégyelhet?! Már sokszor utaltam rá, h készen állok rá, h megismerjem a családját, de semmi...
2014. dec. 23. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ért de engem is érdekelnek a válaszok. :)
2014. dec. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Több oka is lehet: Szegyenli elötted a csaladjat, vagy forditva. Nem szeretne, hogy valamelyik ronkona elszolja magat: "Hat mi van a masik csajjal?"
2015. jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!