Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom elvárja tőlem hogy változzak d eő nem képes változni?

Figyelt kérdés
Egy éve és három hónapja vagyunk együtt.. 5x szakítottunk!Mikor utoljára szakítottunk akkorő neki volt egy barátnője az én volt barátnőm.. Majd két hónap után úgy dönött, hogy béküljünk ki én ebbe benne voltam ugyanis nekem ő volt az első és ő belé is voltam/vagyok szerelmes soha senkibe nem voltam..Igazábóla változassál kapcsolatban az a helyzet hogy én nagyon féltékeny típus vagyok és mindig zavart, hogy ha az exei szóba jöttek stb és én ezt mindig szóvá tettem baszogattam evvel lett vége mindig a kapcoslatunknak .. Majd most mikor kibékültünk legutoljára megigértem neki hogy változok ez ígyis lett meg mondták a haverjai is hogy 180 fokot változtam.. De a barátom viszont egyálltalán nem képes arra hogy valamibe is változtasson.. Nagyon ritkán van hogy szexuális életet folytatunk ugyanis mindig akkor fekszünk le mikor neki úgy tartja kedve de ő nem kezdeményez. De viszont sokszor volt már hogy elkezdem a dolgot és mondta hogy ne piszkáljam ő ehhez fáradt ez nekem nagyon rosszúl esik és szinte már alig merek kezdeményezni megkértem hogy ebben is változtasson..A másik hogy egyálltalán nem mutatja ki hogy szeret pedig állítólag ő szeret azt mondja, megkértem hogy ebben is változtasson és semmi és ha életlen szóvá teszem neki egyből kiakad. Valaki segítsen pls mit tegyek?!L/18 F/22

2014. dec. 18. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Huhh,már mikor először szakítottatok akkor nem kellett volna kibékülnötök..


Szerintem szakítsatok..Simán kinézem,hogy melletted még a másik csaj is ott van..

2014. dec. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sírhatnékom van, hogy mennyire tönkresilányítják némelyek a szerelmi kapcsolat fogalmát.
2014. dec. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos igaza van az első válaszolónak! Akármilyen rossz is hagyd ott. Találsz jobbat
2014. dec. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!