Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magyar lányokat jóval többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

John Uszkepács kérdése:

Magyar lányokat jóval többet látni fekete, arab, kínai sráccal járni, mint magyar fiút a fenti etnikumok közül bármelyikkel, szerintetek miért van ez?

Figyelt kérdés

2014. dec. 23. 16:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
97%

Én még egyetlen magyar lányt se láttam külföldi fiúval, pedig Pesten járkálok minden nap. Cserébe egy fiú ismerősöm állandóan azt hajtogatja, hogy kéne neki egy ázsiai csaj :D

Szobatársam (lány) japán, a pasija magyar.

Nem tudom honnan szedted ezt :D Egyébként fun fact: az ázsiaiak nem gazdagabbak...

20/L

2014. dec. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem minden külföldire van ráírva, hogy külföldi :) Gazdagok alatt főleg a nyugat-európaiakat értem, rajtuk meg nem látszik azonnal, hogy nem magyarok. Négerrel viszont láttam már pár csajt.
2014. dec. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
96%

Hát én ezzel vitatkoznék, kínai lányt magyar férfival gyakrabban látok mint fordítva.

A másik meg, hogy feket és arab nőket nagyon ritkán látni Magyarországon, nem tudom miért, szinte csak férfiakat látok.

2014. dec. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
33%

Miért ilyen p*csa a legtöbb csaj hozzászóló? Nem az zavarja a kérdezőt, hogy neki nincs külföldi csaja, csak megkérdezte, hogy az arány fiúknál-lányoknál miért fordított? Ezen mit nem lehet megérteni? Egy nagyvárosban lakom, nem azt mondom, hogy túl gyakran látok kevert párokat, de akiket látok, ott általában magyar csaj van fekete vagy akármilyen nem magyar sráccal.

A kérdésre válaszolva szerintem a csajok hülyébbik fele felvágásból jár pl négerekkel, hogy tudjon rajolni vele, hogy neki ebolagyanus pasija van. A kisebbik részük pedig azért, mert valszeg jól megértik egymást.

2014. dec. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
92%

Azért látni több arab, fekete fiút, mint lányt, mert a lányokat többnyire nem engedik el külföldre tanulni egyedül. Ha külföldi muszlim lányt látsz, annak valószínűleg a családja is itt lakik. És ők eleve nem is járhatnak nem muszlimmal, sőt igazából "járni" se járhatnak senkivel, mert tilos.

Nekem arab férjem van, hát őszintén szólva eredetileg eszem ágában se volt külföldivel összejönni, mert elég előítéletes voltam, de nagyon kitartó volt, sokáig udvarolt és végül láttam, hogy tényleg komolyan gondolja. 10 éve vagyunk házasok :)


Kínai sráccal magyar lányt még soha nem láttam, viszont sok magyar fiú rá van kattanva az ázsiai lányokra. Van olyan kollégám pl, akinek japán felesége van.

2014. dec. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Utolsónak:


Debreceni vagyok és a városban arab lányokból egy rakás járkál, különösen a Fórumban. Ők az itteni egyetemen tanulnak, család nélkül, de ugyan ez igaz a néger csajokra is.


Egyébkén számomra az is érdekes, hogy ha egy magyar lány egy külföldi (néger vagy arab) pasassal bemegy mondjuk egy boltba, akkor megjátssza, hogy nem beszél magyarul. Ez nem mindegyik csajra igaz, de sajnos többségben vannak az ilyen színészek.


Az előző kritikusoknak:


Van barátnőm, de a belvárosban járva vagy a hétvégén ott bulizva, csak magyar lányokat látok arabokkal vagy négerekkel. Magyar srácokat sem néger lánnyal sem arabbal. A kérdésemre kellene fókuszálni, nem pedig elvinni a témát hülye hozzászólásokkal.

2014. dec. 24. 15:12
 17/21 anonim ***** válasza:
40%
Ha ennyire zavar kuld ide azokat a negereket, teged nem fognak zavarni, en meg orulni fogok :D:D koszike :DDD
2014. dec. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
37%

"Ha ennyire zavar kuld ide azokat a negereket, teged nem fognak zavarni, en meg orulni fogok :D:D koszike :DDD"


Még egy hülye, aki nem tud olvasott dolgokat értelmezni.

2014. dec. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
2%
talan azert mert az onbecsulesuk erosen kifogasolhato. Nem eleg igenyesek ahhoz hogy tudjak milyen csoportbol ne valasszon maganak partnert egy magat valamire tarto no.
2015. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
60%
Mindenre van példa. Nem hiszem hogy több vagy kevesebb lenne ilyen. Én társaságomban több fiú jár külföldi nővel. Mégsem vontam le semmilyen következtetést mert van ellen példa is. Lásd a tied. :))
2015. nov. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!