Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a barátnőm egy Brad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm egy Brad Pitt untánzattal? Hogyan toroljam meg, hogy abból egy életre tanuljon és soha ne jusson ilyen az eszébe? Mennyire kell drasztikus beavatkozás ebben a helyzetben? Én mindig hűséges voltam.

Figyelt kérdés
2014. dec. 23. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Beavatkozás? Megtorlás? Miért éli mindeni úgy az életét mintha valami szabálykönyvből olvasná? Ezért haltok meg boldogtalanul barátocskáim!
2014. dec. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát elég drasztikus ha ezek után elhagyod. Én ezt tenném.
2014. dec. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 manó1235 ***** válasza:
Én benyögném neki hogy a Brad Pitt hasonmások az Angelina Jolie féle csajokra buknak szóval vagy sötét volt vagy nagyon be volt piálva a pali hogy szóba állt vele egyáltalán.
2014. dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó ötlet. Köszi.
2014. dec. 23. 20:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell megtorolni, megkapja majd az élettől a büntetést. Hagyd el és felé se nézz többet. Nem érdemli meg azt se, hogy egyáltalán rá gondolj.
2014. dec. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem ennek mi értelme van, hogy az egyik fél megcsalja a másikat, a másik visszaadja és élnek tovább, mintha mi se történt volna. Ez hülyeség. Úgyhogy ha te is ilyesmit tervezel, akkor felejtsd el. Elhiszem, hogy nagyon bánt, hogy ezt tette, de nem a te feladatod megbüntetni. Hagyd el és kész.
2014. dec. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ezt az energiát inkább már más nőkbe fektesd Nagyon sok jó nő van Magyarországon a világ legszebbjei kár ennél leragadnod minden percért kár ami ez miatt az gondolataidat lefoglalja...
2014. dec. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!