Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, aki már feladta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki már feladta, hogy szerelmen alapuló párkapcsolata legyen?

Figyelt kérdés
Miért? Milyen idősen?
2014. dec. 23. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Pl. én, hosszú lenne fejtegetni. Huszonéves vagyok.
2014. dec. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Közel állok hozzá,így erősen közel a harminchoz.A legutóbbi csalódásom nagyon betette a kaput,durván elküldött az illető,pedig más bűnöm nincs,csak hogy szeretem őt.


Egy nő

2014. dec. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Rájöttem, hogy az emberek rohadt irritálóak, ha közelebb kerülök hozzájuk, de ettől függetlenül vágyok a testiségre, szóval a trükk annyi, hogy hozzám hasonló emberekkel kezdek.

Az életkorom meg államtitok.

2014. dec. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
24/F feladtam, hogy valaha is legyen párkapcolatom. Nem volt még olyan nő aki érdeklődött volna irántam vagy olyan aki iránt én érdeklödtem volna és kölcsönös lett volna az érdeklödés...
2014. dec. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lassan kezdem feladni, hogy egyáltalán bármiféle kapcsolatom legyen. Úgy tűnik, nem nagyon felelek meg senkinek, rengeteg kudarc ért, értelmetlennek tűnik az egész. 30/F
2014. dec. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

8 év, azt hittem szeret, de kiderült nem. Jó vagyok neki, mert nincs senkije, szülei meghaltak, testvére messze él és én voltam az egyetlen nő aki ennyire belezúgott. Hàt megállt mellettem. Csak a kajába ke beszálnia. Mindene meg van, így elverheti a pénzét és sajnos az enyémet is elveri.

Már nem hiszek a szerelemben.

2014. dec. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

mint valami rossz dráma,:D ezeket olvasni,elkártyázza a pénzt?:D azzal nyerni is lehetne.


hát nem hiszek a szerelemben,unalmasak,jellemtelen a legtöbb nő.Ahhoz hogy érezzek,sok kéne.ja

2014. dec. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én. Nem feladtam, hanem különösebben nem is vonzott a dolog soha. Nem vagyok szerelmes típus. A szexuális vonzalom az, ami nálam alapvető kell, hogy legyen egy kapcsolatban. Ha a szex jó, és megértjük egymást, jókat szórakozunk egymás társaságában, nincsenek különösebb nézeteltérések, hasonlóan gondolkodunk az életről, akkor működhet. De eddig még sosem voltam szerelmes. Kötődés már alakult ki, a szex mindig jó volt mindenkivel, de semmi több. Én ezt nem is bánom, mert az exeim hibáit mindig időben megláttam, nem vakított el a rózsaszín köd, így azonnal lépni tudtam. Nem ragadtam bele sose egy rossz kapcsolatba, csak mert szerelmes vagyok és sajnálom otthagyni. Egyébként 20 éves vagyok, a leghosszabb kapcsolatom 3,5 év volt. Nekem jó így, így kihasználni sem tudnak a pasik, mert az első perctől tisztán látok mindent. Bár olyan pasi nem való hozzám, aki szerelmes típus és vágyik is erre, mert én egyértelműen kimutatom, hogy nem vagyok az, nem nyáladzok képmutatóan, csak azért, hogy a másik azt gondolja, én vagyok a legszerelmesebb nő a földön.
2014. dec. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én.Soha nem vonzódott hozzám még nő,vagy nem tudok róla.

Beleuntam a folytonos visszautasításokba,megalázásokba,és bunkózásokba.

23/F

2014. dec. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!