Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok! Akinek hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Akinek hosszú idei nem volt párkapcsolata, annak mi hozott változást?

Figyelt kérdés

Például 20-22 éves koráig nem volt barátja/barátnője, mert mondjuk nem kifejezetten szép vagy gazdag stb., hogyan sikerült?


Majdnem két kezemen nem tudom megszámolni hányszor próbálkoztam lányoknál, egyszer sem sikerült semmi.

Biztos én is hibás vagyok, de hát azért ez kicsit sok...


20/F


2014. nov. 14. 11:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne

21/f

2014. nov. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A majdnem két kezeden megszámolás az maximum 5 alaklom próbálkozás.Max. 5 alkalommal próbálkoztál 20 éves létedre és már itt nyafogsz......
2014. nov. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Például az hozhat változást ha próbálkozol. Senki sem fog hirtelen az öledbe hullani. Miért nem próbálkoztál? Félsz az elutasítástól? Teljesen felesleges. Ha elutasítanak, akkor elutasítanak, de ha nem.... :) Hajrá!
2014. nov. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

???

Egy kéz= 5 új, azaz 2 két= 10 új. Legalábbis erre fele ilyen sok úja van az embernek.


Hidd el, 5-nél még nem "nyafognék"

2014. nov. 14. 11:15
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen, félek már az elutasítástól ,és hogy majd híre megy mindenkinek, ezért bénának fognak tekinteni.
2014. nov. 14. 11:16
 6/14 anonim ***** válasza:

"Majdnem két kezemen nem tudom megszámolni hányszor próbálkoztam lányoknál"

MAJDNEM de mégsem.

2014. nov. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

11:13-as is én voltam.

Nekem 21 éves koromig csak olyan barátnőim voltak akiket utólag letagadnék. Ne bulikban csajozz, keress közösségeket, legyenek lány barátaid. Amikor azt látják, hogy sok lánnyal lógsz, akkor mindig féltékenyek lesznek, akkor is ha nem tetszel nekik. Keress olyan programokat interneten ahova normális és/vagy visszahúzódóbb lányok járnak. Táncház például. Mivel a legtöbb lány alapból olyan lesz mint te, lehet könnyebben megtaláljátok a közös hangot.

2014. nov. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen volt barátnőm, nagyon szerettem de elhagyott...7 évig nem is akartam senkit, csak a tanulásra és a jövőmre koncentráltam...14 évesen sok dolgot eldöntöttem...most 21 vagyok van barátnőm...onnantól, hogy eldöntöttem, hogy keresek egy megfelelő lányt 3 hónapba telt míg összejöttem a barátnőmmel...csak szimplán eldöntöttem, hogy keresek egy kedves rendes lányt és találtam is...nem vártam a sült galambra, mert akikkel összesodort az élet, hogy akartak tőlem valamit azok inkább csak szexre mentek és nem is tudtam volna velük hosszútávon tervezni...voltak lány barátaim, de a barátságot nem dobtam volna el egy esetleges kapcsolatért!


nem vagyok gazdag...

nem vagyok kifejezetten szép (átlagos külső, még semmi extra külsőre sem)...

nem vagyok kigyúrt 100 kilós izom pacsirta sem

szerintem nem vagyok annyira vicces sem...


én elhatároztam magam és tettem az ügy érdekében, nem voltam magas vékony szindrómás, hogy sajnáltattam magam a világ előtt, hogy "jajj de rossz, hogy egyedül vagyok nem kellek senkinek"...a kölcsönös szimpátiát kell keresni nem pedig ráakaszkodni valakire...persze vannak olyanok, hogy úgy jön össze valakinek, hogy a kitartás meghozza gyümölcsét, de szerintem ez a ritkább...ismerek pár ilyen esetet, de nem tennék fel erre mindent...


21F

2014. nov. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Bulikba például egyáltalán nem járok, nem szeretem egyszerűen őket.

Zene, társaság meg a többi oké és szeretem, de együtt, egy zsúfolt szórakozóhelyet nem.

2014. nov. 14. 11:25
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2014. nov. 14. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!