Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy olyan nőnél akinek több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan nőnél akinek több párkapcsolata volt hátrányból indulok, mert teljesen tapasztalatlan vagyok?

Figyelt kérdés
Sokáig túl gyáva voltam ismerkedni és gyerekes is voltam, mellé mindig is a minőséget kerestem, ami most is igaz rám, kellett idő, hogy megkomolyodjak. Sokat olvastam erről a témáról, hogy azok az emberek lemaradásban vannak akiknek tizenéves korukból kimaradt a párkapcsolati rész és sokat kell tanulniuk. Őszintén én nem vágyok arra, hogy majd a barátnőm óvodásként kezeljen és a pótanyám legyen, amiatt mert nem volt viszonyom nővel, én csak tiszta lappal szeretnék indulni.
2014. dec. 10. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tudja/sejti a nő, hogy tapasztalatlan vagy és mégis kellesz neki, akkor ott ez nem lehet hátrány.

27L

2014. dec. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok mint a kérdező, megtudlak érteni.

Nekem már volt olyan ismerkedésem ahol ez hátrány volt és volt ahol nem.

Változó, hogy az adott nő miként gondol arra a személyre akit a következőnek akar.

Tudok olyanról is, akinek volt dolga jó pár pasival és mégis egy tapasztalatlannál találta meg a boldogságot.

Minden eshetőség lehetséges.

Ha valaki elutasít emiatt az nem is érdemel téged.

Valamilyen szinten hátrány a tapasztalatlanság a párkapcsolat terén, ezt én is érzem, de nem lehetetlenség behozni a többit. :)

Van akinek több kapcsolata volt és mégis nem tud normális párkapcsolatban lenni.

2014. dec. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha rendesen megdugod,következetes vagy,nem forró fejűsködsz,soha nem panaszkodsz és nem hagyod,hogy irányítson téged,akkor elég gyorsan belejössz.
2014. dec. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sztem elég, ha normális valaki egy nővel, meg normális agyilag, nem?
2014. dec. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Öt éves téma, na de ha a férfinak lett volna több nővel kapcsolata, akkor az már egy gerinctelen szemét aljas disznó lett volna a következő barátnője szemében mondjuk igaz? Jaj hagyjuk már ezt a sok idióta süket dumát!

Kérdező!: Mondjuk ha anno előtte több lánnyal is ismerkedtél volna állítom, hogy több tapasztalatot tudtál volna szerezni s ezt még most is fenntartom. Bocsánat kérdező ami a fenti válaszaimat illeti természetesen nem terád értettem, csak hangosan gondolkoztam.


/ff/.

2019. márc. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!