Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit ronthatok el minden egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthatok el minden egyes párkapcsolatomnál? (főképp férfiak véleményére vagyok kiváncsi)

Figyelt kérdés

Bár sokak számára nem jelent sok időt, de kb egy éve nincs szerencsém egy srácnál sem, holott az ismerkedés része jól megy, de aztán valami megszűnik a másik fél részéről és pattint.

Felnőtt férfiakról beszélek, nem kisfiúkról (azaz 25+-osokról), én mindigis azt gondoltam hogy talán ennek a korosztálynak van több esze, akar komoly kapcsolatot, de sorban kapom a pofáraesést tőlük, és nem tudom miért, vagy legalább ha én vagyok a hibás, akkor miért???

Rólam annyit röviden, hogy már a legelső párkapcsolatom bukással indult, egész végig csalva voltam, tehát nehéz megbiznom a másikban. Ennek ellenére igyekszem bizni, de nem vagyok naiv. Amit mesél a másik magáról most nem fogom megkérdőjelezni folyton, megpróbálom neki elhinni, a randik normálisan mennek (beszélgetéssel), aztán második vagy harmadik randin csók. Aztán jönnek a fenenagy bókok hogy milyen jó veled meg a többi, és rá egy két hétre meg a szakitó sms (a legutolsó egy sms-ben dobott pl) hogy ez nem működik vagy hagyjuk vagy hasonló kifogások.

Emellett igencsak őszinte ember vagyok, ezzel szúrom el? Vagy talán túl beleélem magam? Nem akaszkodtam rá egyikre sem, nekem is van magánéletem (barátok, család) és tiszteletben tartottam mindig hogy a másiknak is vannak.


Nem értem...


2014. dec. 23. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Az élet egy nehéz játék, de a grafikája nagyon ott van.
2014. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit mondjak,manapság őszintének lenni nem éri meg annyira,mert kevés ember képes értékelni.Te meg mindig megtalálod azt az illetőt,akit még csak nem is érdekli,mennyire vagy jó ember,vagy őszinte ember.Na én is pont emiatt szenvedek.Legutóbb akkorát csalódtam,hogy még most,három hónap után is fáj,és azóta sem kezdtem senkivel.Sajnos ez egy ilyen sport.
2014. dec. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mert biztos vannak ugyanolyan jóhiszemú emberek még ezen a r**adt Földön mint mi, de nem értem hogy van az hogy nem vagyunk képesek egymást megtalálni?

Én is nem egy esetet láttam, hallottam hogy két nem megfelelő ember jön össze, az egyik fél ott csalja ahol tudja, a másik fél az meg odáig van érte meg vissza...

2014. dec. 23. 21:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Hány éves is vagy?

Nem sokat számit persze. Az mellett hogy öszintének mondod magad, biztos hogy mindig ugyan azt mondod dolgokról? A "barátaid" között nem alkalmazol kettősmércét?

2014. dec. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most nem hanyagolsz el éppen valakit?
2014. dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Domovoy ***** válasza:
Hümm, pedig az itt leírtak alapján ez így teljesen rendben volna. (Egy hasonló mentalitású leányzót kifejezetten kedvelnék.) Kérdésedre válaszul, nem úgy tűnik hogy veled van a baj. Valószínű lehet hogy az idézett pasik szerettek volna 2 hét alatt többet is kapni belőled. (Előtte a 2-3 randiig tartó időszak nem derült ki. Napok?) Vagy mint a horgászok, több botra szereltek, amazon jobb volt a fogás, téged meg visszadobtak a tóba.
2014. dec. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem, semmi jele sem volt, egyik napról a másikra történt minden esetben a pofáraesés és megviselt mind, mert az egészért persze hogy magamat hibáztattam...

Pl a legutolsónál abszolút semmi jele nem volt, sőt, hosszútávon beszélt rólam (pl sajnálja hogy eddig nem találkozott velem stb stb)...

Szóval ez nekem totál non sens volt.


Volt egy másik fiú is, azzal is találkoztunk, nagyon jól elvoltunk, élőben mondta is hogy tetszek neki és örül hogy mellettem nem unatkozik (mert volt miről beszélgessünk folyton), aztán második randin Ő (!!!) kezdeményezi a csókot, azutánvalónap ismét minden szép, kézenfogva járunk az utcán, majd azutánvalónap már túl fiatal vagyok hozzá meg maradjunk barátok...

Utólag kiderült persze (kisakkoztam meg elszólta magát) hogy neki már február óta volt barátnője, mi kb áprilisban ismerkedtünk meg.


Szóval...

Hol a hiba?

2014. dec. 23. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!