Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi volt a legviccesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi volt a legviccesebb élmény amit a pároddal éltetek át?

Figyelt kérdés
2014. dec. 23. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Véletlen rossz lyukba raktam. Csak úgy visított (gondolom a röhögéstől.)
2014. dec. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sok volt, de valszeg benne már egyik se él így utólag.
2014. dec. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy emlékezett, hogy beszélek franciául, ezért arra kért, hogy segítsek neki benne. Mosolyogtam, mert szokott ilyen kis "huncut" kéréseket tenni. Én levetettem pár ruhadarabot, hogy jobban belelkesedjen, majd odaültem az ülébe és elkezdtünk csókolózni. Közbe tűnt fel, hogy tök hülye fejet vág. Abbahagytuk, csak néztünk egymásra 1 percig, majd amikor leesett mindkettőnknek, egyszerre úgy elkezdtünk röhögni, hogy alig tudtuk abbahagyni :D

Olyan vad szex jött utána, hogy a reggel adta a másikat.

2014. dec. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!