Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtetszett 1 fiú, de van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett 1 fiú, de van barátom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 hónapja élek együtt, sajnos nem tökéletes a dolog. Nincs hét, hogy ne veszekednénk üvöltve, egyre nehezebben viselem, már ilyen esetbe menekülök az első sarokba. Az önbizalmamat is teljesen lerombolta az állandó "mért nem vagy olyan mint ez meg az a lány?" kérdéseivel.

Tegnap összeismerkedtem egy fiúval, akihez rögtön vonzódni kezdtem.

Egyfolytában azt mantrázom, hogy ott a párom, aki szeret, nem kereshetem újra a fiút.

De nem tudom kiverni a fejemből az új srácot. Egy barátnőm, mint a kisördög a vállamon, mondogatja, hogy keressem fel a fiút, lesz ami lesz.

Olyan tanácstalan vagyok, nem véletlen választottam a párom, nem véletlenül hajtom mellette párnára a fejem, de nem találom a kulcsot, hogy megjavítsam a kapcsolatunk.

Mit tennétek a helyemben?

Előre leszögezném, hogy r.bancozást, meg hasonlókat nem szeretnék olvasni. Soha nem csapnám be vagy csalnám meg a párom.

Most nagyon meginogtam és tanácstalan vagyok.


22/L (a barátom 19, a másik srác 22-23 éves lehet, nem tudom ő vonzódik-e hozzám)


2014. dec. 23. 22:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki a barátod.
2014. dec. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Fekudj le az uj palival aztan dobd ki mint a rongyot. Hatha osszetorod vegleg a lelket...
2014. dec. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapján a másik ember jobb választás lenne.


1. Azért is, mert az első nem választás. Valszeg ő a személyiségéből fakadóan ilyen, kellenek neki a játszmák, meg nem érzem, hogy magadért szeretne, mert akkor nem hasonlítgatn folyton máshoz. Plusz akinek ennyi érzés- és önkontrollja nincs, hogy minden nap ennek ki kell törnie, azzal nem lehet hosszú távon megtenni.

2. Nem biztos, hogy ez a másik srác lesz a befutó. Nézz magadba, hogy ő most egy szeretetember iránti vágyadat vagy valami mást pótol, vagy tényleg magáért az emberért kezdtél el valamit érezni.


De a kérdés egyre megy, a mostanin eléggé el kéne gondolkozni, hogy többet ad-e mint vesz el belőled. A másikat meg meg kéne ismerned.

2014. dec. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom honnan veszed kedves második, hogy megcsalnám, mikor határozottan leírtam, hogy soha nem tenném. Nem akarom elhagyni, de ezt is leírtam. Tudom, hogy nem fog örökké tartani a kapcsolatunk, de nem tudnék megbocsátani magamnak, ha nem tennék meg értünk mindent.
2014. dec. 23. 22:47
 5/15 A kérdező kommentje:
3. köszönöm, ennek alapján kezdek el gondolkodni a következő lépésen. :)
2014. dec. 23. 22:49
 6/15 anonim ***** válasza:
ne dugj félre :)
2014. dec. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy mindenki elolvasta a kérdés kifejtését?
2014. dec. 23. 22:53
 8/15 anonim ***** válasza:

Én 2 és fél évig voltam egy olyan kapcsolatban, ami azt hittem szerelemre épült, mégis állandóak voltak a viták és veszekedések.

Elkezdtem vonzódni egy sráchoz, és ez az érzés nem csillapodott. Miután megtetszett, rá 5 hónapra kiraktam a pasimat, és bepróbálkoztam annál a srácnál, akihez első látás után elkezdtem vonzódni.

És tudod mi van most? Most tanultam meg, mi is az a szerelem.

10 hónapja vagyunk egy pár, és 10 hónapja együtt is élünk.

És még egyetlen egyszer sem emeltünk fel a hangunkat egymásra. Kisebb viták vannak, de azok többségben szexbe fulladnak.

Gondolkozz el...

2014. dec. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

4 hónap kevés. Ne csald meg, mert lehet h mind a 2-t elveszited. Baráti szinten tartsd a fiúval a kapcsolatot. Ha eldurvulnak a viták és úgy érzed nem õ a megfelelõ párod merj lépni. Azért a baráti kapcsolatból egy bizonyos idõ után letudod szûrni h bejössz-e neki vagy sem. És azt ne felejtsd el, hogy attól még h szeretetre vágysz és úgy érzed kell egy pasi melléd, nehogy ne merj lépni. Ha igazán erõs vagy vállalnod kell a szingliséget is, amíg nem talalkozol egy uj szemellyel. Aki mer az nyer alapon. Persze arrol se legyen szo h amiert mostanaban nem jossz ki a paroddal, szeretetre vagysz es ezt szerinted csak mastol kaphatod meg.


Sok Sikert!!! :)))

2014. dec. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tuti cs 22 vagy ? :D
2014. dec. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!