Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 29 éves nő egy szemtelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 éves nő egy szemtelenül fiatal (20 éves) pasival? Mit csinál

Figyelt kérdés

A munkahelyemen ismertem meg ezt a fiatalembert. Az első benyomásom az volt, hogy jól néz ki és mi lenne ha. Addig-addig játszottam a gondolattal, amig azon kaptam magam, hogy bámulom és keresem a tekintetét, ami végül rám talált. Egy nap megállt és rámnézett azokkal a sexi barna szemeivel. Mondanom sem kell, hogy elolvadtam. A tegnapi nap véletlenül neki mentem (figyelmetlen voltam) és abban a pilanatban megérintete az alkaromat, amit ösztönösen, azonnal viszonoztam. Aztán kerülgettük egymást, míg végül szembe mentünk egymással. Megállt előttem és a kezét nyújtotta, majd bemutatkozott. Beszélgettünk és minden egyes beszélgetésnél a karjaink összesimultak (istenem az a száj, bárcsak belekóstolhattam volna), majd elégtem a szeme tüzében. Névcsere megtörtént, és ma hajnalban közölte mindenemet akarja.

Amióta megláttam egyfolytában azt hajtogatom magamban, hogy ennek nem lesz jó vége és hogy nekem kell több eszemnek lennie!


A dolgot az is nehezíti, hogy együtt lakom azzal a férfival, akiről azt hittem szeret és hogy fontos vagyok neki. Teljesen kiábrándultam belőle, nem szeretem már őt.


2014. dec. 24. 00:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Talan ne hülyitsd a jelenlegi baratodat..
2014. dec. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez most valami romantikus regény bevezetője?
2014. dec. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A mostani "páromnak" már elmondtam, hogy fejezzük be a kapcsolatot, de é erről tudomást nem vesz, azt hiszi viccelek.

Nem, nem bevezetés, de soha nem gondoltam volna, hogy egy ilyen fiatal le tud venni a lábamról.

2014. dec. 24. 01:05
 4/7 anonim ***** válasza:

pont ma olvastam ledöbbenve,hogy jason momoa,aki egy híresen jó pali 35 éves és évek óta a felesége egy 50 akárhány éves bige,aki még szült is neki 2 gyereket.

mondjuk egy 29 évest még meg lehet farkalni,ha még edz is mellé,akkor meg vállalható hosszabb távra is pár évre,mielőtt teljesen lerobban és elhagyja magát.

2014. dec. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3: Vigyázz evvel - a lakótársadra gondolok - , mert számára az a valóság, ami az ő fejében van!

Én szakítottam egy fiúval, utána nem találkoztunk már és még 3 hónapig a haveri levlistáján fent voltam, azután már neten sem hallottunk egymásról, és eltelt 1,5 év így, egyedülállüként, ami alatt egyszer beszéltünk.

ezután összejöttem egy fiúval, és 9 hónapja voltunk együtt, mikor megkeresett az exem hétköznapi ügyben, és elmondtam neki, hogy evvel a fiúval vagyok együtt 9 hónapja.

Látszólag tudomásulvette, de mikor látott minket együtt, akkor dühkitörése lett, és kiderült, úgy vette, mi egy pár vagyunk, és megcsalom őt.

Én nem is észleltem a több, mint 2 év alatt, hogy ilyen meggyőződése lenne, hiszen nem is kommunikáltunk egyáltalán, és külön városban éltünk.

Szóval nálad még az együttlakás is ottvan, és el is mondja a fiúd, hogy egy pár vagytok, akkor hát azok vagytok, bármit is mondasz neki.

2014. dec. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es! Te mekkora egy tuskó vagy! Milyen bántó szöveg már az, hogy még meg lehet farkalni, és talán vállalható még néhány évig, mielőtt teljesen lerobban?! Nem szégyelled, hogy ilyet írsz?! Kíváncsi lennék, hogy te, aki így lekezelsz másokat, hogy nézel ki? Etalon pasi vagy, aki kedvére válogathat és leszólhat másokat? Az én anyám elmúlt 50, de 40-nek néz ki, és a 35 éves pasik is megbámulják...apukám pedig kihúzva feszít mellette, hogy még mindig milyen jó nő a felesége...tudod attól, hogy valaki annyi idős amennyi, még nem feltétlenül kell egy lerobbant sz*rnak lennie, vagy talán a te anyádon ezt a példát láttad? Mit szólnál hozzá, ha őt szólná le így valaki? Biztos rosszul esne és jól leugatnád az illetőt! Kicsit gondolkozni kéne, mielőtt ilyen durva és sértő dolgokat írsz!


Kérdező!

Ha eldöntötted, h vége a kapcsolatnak akkor kész, vége. Közöld a tényeket, kérd meg, hogy költözzön el, vagy te költözz el és kész. Nem kell ezt bonyolítani, mond el, hogy nem akarod ezt tovább folytatni, nem szereted már és ennyi. Ha nem egy őstulok, akkor kénytelen lesz elfogadni.

A fiatal srác esetében pedig sz*rd le a korát és élvezd minden vele töltött időt...:)

Én legalábbis tuti ezt tenném...:)


26/L

2014. dec. 24. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ezt honnan másoltad?


egy férfi csak a regényekben lesz automatikusan kívánatos attól, hogy fiatalabb nálad.

elképzeltem, ahogy "ösztönösen" fogdossátok egymás alkarját, aztán valamelyikőtök azt mondja, hogy jól van, most már elég lesz.

2014. dec. 24. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!